«Ти живеш в граніті, книгах, вулицях, і, головне, в нашій пам`яті»: Василю Мойсею сьогодні було б 29 - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.76 € 33.49
«Ти живеш в граніті, книгах, вулицях, і, головне, в нашій пам`яті»: Василю Мойсею сьогодні було б 29

Сьогодні, 27 березня, Герою Небесної сотні, Герою України Василю Мойсею виповнилося б 29 років.

«Ти живеш в граніті, книгах, вулицях, і, головне, в нашій пам`яті»: Василю Мойсею сьогодні було б 29

Вранці 20 лютого 2014 року під час протистоянь на вулиці Інститутській Василь Мойсей отримав наскрізне поранення живота снайперською кулею. Хлопця не врятувало навіть те, що він був у цивільному бронежилеті. Тяжкопораненого (куля пошкодила важливі кровоносні судини) його доставили до лікарні №17 міста Києва, де від отриманих травм він помер. 23 лютого 2014 року похований на Меморіальному комплексі «Вічна Слава» у Луцьку. Йому посмертно присвоєно звання Герой України з удостоєнням ордена «Золота Зірка»

«Так вийшло, що знав Тебе 2 неповних дні, в які вирішувалось наше майбутнє.Твоє - у Вічності, моє - у продовженні початого! - цей допис ще у 2017-му опублікував побратим Василя, а нині головний поліцейський Рівненщини Сергій Мерчук на своїй сторінці-фейсбук. - Твої Останні слова:«Виба..чте......Я Вас Л..ю..б..л..ю» почула твоя сім'я, яка стала мені рідною! (Вони чудові, Тебе їм дуже не вистачає)

Сьогодні, 27 березня, Герою Небесної сотні, Герою України Василю Мойсею виповнилося б 29 років.

 Ти - Герой, твоя Країна Тебе не забуде - Ти живеш в бронзі, граніті, металі, фото, книгах, вулицях, і, головне, в нашій Пам`яті... Василь Мойсей 27.03.1992-20.02.2014»

Згадує брата віршованими рядками настоятель храму в селі Небіжка Ківерцівського району отець Роман Мойсей:

Сьогодні тобі 29 років!

Стирає час величний крик Майдану.

Останній хрип, пробачте, я Вас усіх люблю...

У грудях рана, а Я Люблю, люблю...

Мені пора іти, хоч маю зустріч з лікарями,

Вони тримають, що є сил, мені пора, пробачте, мамо!

Я ще прийду, лиш у думках та снах...

Читайте також: Брат-священник про Героя Небесної сотні Василя Мойсея: «Усілякі «портнови» що, можуть засудити мого Василя? Хай прийдуть і поглянуть у його вічі. На меморіалі»