«Волиньгаз Збут» повідомив скільки волиняни платитимуть за газ у квітні - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.73 € 33.28
«Волиньгаз Збут» повідомив скільки волиняни платитимуть за газ у квітні

Після нетривалого зниження ціна газу знов почала зростати.

Фото зі сайту Апостроф.

«Волиньгаз Збут» повідомив скільки волиняни платитимуть за газ у квітні

Перехід усіх побутових споживачів на річний контракт очікується з 1 травня цього року

«Волиньгаз Збут» не змінює ціну на природний газ для населення. У квітні вартість блакитного палива залишиться на рівні 6,99 грн за кубометр. Про це інформує пресслужба компанії.

Щоб застрахувати своїх клієнтів від цінових коливань, ТОВ «Волиньгаз Збут» готує особливу пропозицію – річний контракт на газ з фіксованою ціною.

На жаль, ситуація на європейських біржах залишається нестабільною. Після нетривалого зниження ціна газу знов почала зростати. Аналітики прогнозують, що очікуване літнє зниження вартості блакитного палива може взагалі не відбутися.

Для того, щоб застрахувати своїх клієнтів від цінових коливань, ТОВ «Волиньгаз Збут» готує особливу пропозицію – річний контракт на газ з фіксованою ціною.

Перехід усіх побутових споживачів на річний контракт очікується з 1 травня цього року, відповідно до Правил постачання природного газу побутовим споживачам, які затверджує Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

Читайте такожУкраїнським заробітчанам можуть заборонити в'їзд в ЄС

Річний контракт — це страховка для споживачів від цінових коливань і гарантія стабільної ціни впродовж року.

Зауважимо, що ціну на ресурс для річного контракту усі постачальники зобов’язані опублікувати  до 25 квітня на своїх вебсайтах.