Закрита вечірка з напівголими дівчатами для чиновників обурила українців (Відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.56 € 33.44
Закрита вечірка з напівголими дівчатами для чиновників обурила українців (Відео)

Під час заходу збирали гроші на благодійність.

Скрін із відео «Міст».

Закрита вечірка з напівголими дівчатами для чиновників обурила українців (Відео)

Розважальний захід влаштували для херсонських посадовців

В обласному центрі під час карантину влаштували закриту вечірку, на якій були присутні місцеві депутати й чиновники, серед яких був голова Херсонської обласної державної адміністрації Сергій Козир із дружиною і міський голова Ігор Колихаєв.

Вечірка була закрита, до того ж ніхто не дотримувався карантинних заходів: люди не зберігали дистанцію та були без масок на обличчі.

Також на заході були інші офіційні особи та підприємці, передає «Міст». Організатором виступив депутат Херсонської обласної ради та директор Херсонського музично-драматичного театру ім. М. Куліша Олександр Книга.

Читайте також: «Хочу жерти бургери і торти»: українка з найбільшими в світі вилицями шокувала новими операціями.

Відзначається, що вечірка була закрита, до того ж ніхто не дотримувався карантинних заходів: люди не зберігали дистанцію та були без масок на обличчі.

На вечірці виступали актори театру, проводився благодійний аукціон, на якому продавали картини і право зіграти у виставі. Також для гостей вечора було влаштовано шоу з танцями напівоголених дівчат.