Волинянину впаяли штраф, бо погрожував фізичною розправою рідній тещі - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.76 € 33.49
Волинянину впаяли штраф, бо погрожував фізичною розправою рідній тещі

«Друга мама» не витримала й пішла до суду.

Фото pixabay.com.

Волинянину впаяли штраф, бо погрожував фізичною розправою рідній тещі

На суді чоловік свою вину визнав

Суддя Ратнівського районного суду Волинської області Станіслав Лозицький розглянув матеріали справи про притягнення до адміністративної відповідальності безробітного жителя Ратнівщини, котрий ображав та погрожував своїй тещі розправою. Про це йдеться у постанові суду від 23 березня 2021 року.

Обвинувачений 6 березня увечері виражався нецензурними словами та погрожував фізичною розправою рідній тещі.

Обвинувачений 6 березня увечері виражався нецензурними словами та погрожував фізичною розправою рідній тещі. Його вчинок кваліфікували як адміністративне правопорушення, передбачене частиною 1 статті 173-2 КУпАП.

Чоловік в судовому засіданні вину визнав, у вчиненому щиро розкаявся.

Враховуючи характер вчиненого адміністративного правопорушення та дані про обвинуваченого, ступінь його вини, суд дійшов висновку про необхідність призначення стягнення у виді штрафу, яке буде необхідне і достатнє для виховання особи та запобігання вчиненню ним нових правопорушень.

Стягнення у виді штрафу в розмірі десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 170 (сто сімдесят) гривень.

Читайте також: На Ковельщині стоматолог побив чоловіка

Також порушник сплатить судовий збір у дохід держави – 454 гривень.