«Весна іде, красу несе...»: на Рівненщині лебідь вже підбиває клинки до лебідки (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.72 € 33.41
«Весна іде, красу несе...»: на Рівненщині лебідь вже підбиває клинки до лебідки (Фото)

Оце так!

Фото Олександра Богданця.

«Весна іде, красу несе...»: на Рівненщині лебідь вже підбиває клинки до лебідки (Фото)

Птахи вражають своєю приголомшливою красою

Відомий фотомисливець Олександр Богданець зазнімкував у смт Рокитне на Рівненщині і виклав у Facebook лебедину пару.

Чоловік зазначив, що світлини зроблені 29.03.2021, а також додав до них цікавезну розповідь.

«Лебеді напевне самі граційні птахи яких можна зустріти на Поліських водоймах і не тільки.

Лебеді напевне самі граційні птахи яких можна зустріти на Поліських водоймах і не тільки.

Вони дуже віддані один одному. Ці птахи створюють пару один раз і на все життя, із-за чого серед людей вони стали символом вірності.

Я завжди переживаю коли вони відлітають і щиро надіюся на їхнє благополучне повернення. Лебеді щоразу повертаються на одне і теж місце гніздування, саме тому, щороку навесні, я з великим хвилюванням чекаю цього моменту.

Ця парочка гніздиться тут не перший рік і бачити їх знову дуже велика радість. Повернулися вони декілька тижнів тому, але цю подію та їхнє місцезнаходження, із-за певних міркувань, ми тримали в таємниці.

Мої гуски до мене вже звикли, підпливають дуже близько, а на будь кого іншого гусак шипить. Лебедиця відчуває себе більш розкуто, постійно харчується, а лебідь переважно приглядає за обстановкою і час-від-часу посмикує водорості.

Це наша перша цьогорічна фотосесія, але я впевнений все ще попереду. Наразі головне щоб птахи благополучно осіли. Зараз вони відновлюють сили після довгого перельоту, тому зайвий раз їх тривожити не хочеться», - зазначив Олександр Богданець.

Читайте також: Фотомисливець підгледів інтимний момент із життя пірникоз.