80-річний вакцинований чоловік судиться за право не дотримуватися карантину - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.56 € 33.44
80-річний вакцинований чоловік судиться за право не дотримуватися карантину

Його юристи наголошують, що для щеплених людей правила повинні бути інакшими, ніж для решти.

Фото news2day.com.ua.

80-річний вакцинований чоловік судиться за право не дотримуватися карантину

Він отримав вже дві дози вакцини Pfizer-BioNTech

80-річний француз, вакцинований обома дозами вакцини, звернувся до Державної ради, вимагаючи дозволити йому та іншим вакцинованим людям більше не дотримуватися карантинних обмежень.

Як пише «Європейська правда», про це повідомляє Europe1.

Він проживає у столичному регіоні Іль-де-Франс – одному з тих, де наразі діють найжорсткіші карантинні обмеження, зокрема й заборона виходити на прогулянки далі ніж за 10 км від дому.

Державна рада виконує дорадчі функції при уряді, а також є вищою адміністративною інстанцією.

Читайте також: «Натягнув маску, бо боїшся зд*хнути»: жінка вилаяла пенсіонера через зауваження (Відео).

Чоловік отримав вже дві дози вакцини Pfizer-BioNTech. Він проживає у столичному регіоні Іль-де-Франс – одному з тих, де наразі діють найжорсткіші карантинні обмеження, зокрема й заборона виходити на прогулянки далі ніж за 10 км від дому.

Його юристи в обгрунтуванні наголошують, що вакцини розглядаються як головне рішення для приборкання пандемії, і оскільки є дані про велику ефективність вакцини – для щеплених людей правила повинні бути інакшими, ніж для решти.  

Міністерство охорони здоров’я у своїй першій реакції наголошує, що на цей час недостатньо наукових даних про те, чи можуть вакциновані люди поширювати вірус. 

Глава МОЗ Олів’є Веран вказує також на те, що вакцина не є 100% ефективною, тим більше в умовах поширення нових штамів.