«Весна, хочеться ходити в ресторани»: головлікар ЦМЛ Рівного звернувся до молоді - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.73 € 33.28
«Весна, хочеться ходити в ресторани»: головлікар ЦМЛ Рівного звернувся до молоді

Євген Кучерук поділився, що багато молоді сподівається, що організм, імунітет допоможе, однак насправді не допомагає.

Фото suspilne.media.

«Весна, хочеться ходити в ресторани»: головлікар ЦМЛ Рівного звернувся до молоді

Медик розповів, що вірус різко помолодшав й вмирає багато людей

Головлікар Рівненської центральної міської лікарні Євген Кучерук закликав церкву допомогти із впливом на поведінку молоді в умовах пандемії. Про це він сказав у четвер, 1 квітня під час молитовного ранку у міській раді. Медик заявив, що «вірус різко помолодшав», інформує Суспільне. Рівне.

У ЦМЛ Рівного залишилось близько пів сотні вільних місць для ковід-пацієнтів. Загалом там є 300 ліжок. За словами головлікаря Євгена Кучерука, збільшилась кількість пацієнтів із важкою формою перебігу захворювання, таких орієнтовно 70%. «Вірус різко помолодшав. Дуже багато молоді, яка сподівається, що організм, імунітет допоможе. Не допомагає. Дуже різко організм реагує і люди помирають», - заявив лікар.

«Вірус різко помолодшав. Дуже багато молоді, яка сподівається, що організм, імунітет допоможе. Не допомагає. Дуже різко організм реагує і люди помирають», - заявив лікар.

Євген Кучерук звернувся до присутніх на духовному ранку представників конфесій із закликом допомогти із впливом на поведінку молоді в умовах пандемії. Своє звернення під час стрімтрансляції у Facebook мера Олександра Третяка він адресував і безпосередньо рівнянам.

Читайте також: Легені було вражено на 70%: від коронавірусу померла відома рівнянка

«Молодь, бережіть себе і бережіть батьків. Тому що ви переносите часом легко, а своїх батьків, дідусів наражаєте... Хочу попросити священнослужителів допомогти, бо все-таки молодь ходить до церкви: підкажіть їм, бо зараз весна, хочеться ходити в ресторани, заклади. Порадьте їм бути більше на свіжому повітрі і берегти життя», - каже Євген Кучерук.