Що шукали німецькі вівчарки у луцькому сізо (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.76 € 33.49
Що шукали німецькі вівчарки у луцькому сізо (Фото)

Служити та допомагати: у Луцькому СІЗО відбулися спільні тренування кінологів.

Фото з фейсбук-сторінки: Військова частина 1141 Національної гвардії України м. Луцьк.

Що шукали німецькі вівчарки у луцькому сізо (Фото)

Службовий пес – це не просто напарник військовослужбовця, а й надійний помічник під час виконання службово бойових-завдань. Кінолог у парі з собакою здатен затримати правопорушника під час втечі чи виявити заборонені предмети, знайти зброю, набої або вибухівку

Навики службових собак демонстрували під час спільних практичних тренувань за напрямком службової кінології фахівці військової частини 1141 Національної гвардії України, територіального органу управління та установ виконання покарань Волинської області і Луцького слідчого ізолятора Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань Міністерства юстиції України. Захід відбувся на базі Луцького слідчого ізолятора.

Тимчасово виконуючий обов’язки командира кінологічного взводу військової частини 1141 старшина Віктор Овчаренко розповів, що загалом у військовій частині налічується 13 службових собак, майже усі - німецькі вівчарки. І кожен виконує свої завдання за призначенням. Зокрема, за класифікацією собак поділяють на розшукових (з пошуку зброї та набоїв, вибухових речовин, патрульних, спеціальних). Переважно усі вони залучаються до служби з охорони громадського порядку, конвоювання та охорони підсудних.

З-поміж інших у частині виділяється спаніель Леді. Вона спеціалізується на пошуку зброї та набоїв та залучається до виконання завдань за призначенням у районі проведення Операції Об’єднаних Сил. Сьогодні у парі з кінологом Віктором Семенюком Леді демонструвала свої здібності з пошуку заборонених предметів серед особистих речей та під час перевірки автомобіля.

За класифікацією собак поділяють на розшукових (з пошуку зброї та набоїв, вибухових речовин, патрульних, спеціальних). Переважно усі вони залучаються до служби з охорони громадського порядку, конвоювання та охорони підсудних.

А гвардійський кінолог Денис Тимченко разом зі службовою собакою Нікою продемонстрували дії під час умовної втечі правопорушника з-під варти.

«Подібні навчання – це можливість обмінятися досвідом, почерпнути один в одного корисну інформацію, що в майбутньому може знадобитися під час виконання завдань за призначенням», - наголосив заступник командира військової частини 1141 (зі служби) майор Віктор Скоропляс.

Читайте такожВідомо, чим закінчилася гучна справа про луцьку виховательку і скотч

В ході тренувань також було обговорено питання утримання собак, догляду за ними, особливостей проведення курсів загального та спеціального дресирування.

 
 
 

 

Джерело: Військова частина 1141 Національної гвардії України м. Луцьк