Українські розумні окуляри, які рахують калорійність їжі, отримали «золото» на виставці інновацій - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.44 € 33.53
Українські розумні окуляри, які рахують калорійність їжі, отримали «золото» на виставці інновацій

Україна цьогоріч вперше брала участь у виставці.

Фото з сайту life.pravda.com.ua.

Українські розумні окуляри, які рахують калорійність їжі, отримали «золото» на виставці інновацій

Для підрахунку калорій потрібно лише сфотографувати свою страву за допомогою спеціальної накладки на окуляри або браслету

Пристрій, який рахує калорії у страві, винайдений українцем Сергієм Лисіним, отримав золоту медаль на Міжнародній виставці інновацій у Женеві «The International Exhibition of Inventions of Geneva». Також Україна привезла з виставка і «срібло».

Про це повідомляє «Українська правда. Життя».

Україна цьогоріч вперше брала участь у виставці, а загалом на ній були представлені 25 країн. «The International Exhibition of Inventions of Geneva» — є однією з найважливіших міжнародних подій, присвячених винаходам. На ній презентують свої винаходи компанії, університети, асоціації, приватні та державні установи, винахідники і дослідники.

Сергій Лисін назвав свою розробку Nutis. Для підрахунку калорій потрібно лише сфотографувати свою страву за допомогою спеціальної накладки на окуляри або браслету. Пристрій покаже кількість калорій на 100 грамів їжі, але працює він у парі з мобільним додатком. Застосунок зберігає історію харчування, відображає, скільки енергії спожито. Також пристрій має вбудований трекер, який стежить за фізичною активністю, тому може показати й кількість витрачених калорій.

Пристрій покаже кількість калорій на 100 грамів їжі, але працює він у парі з мобільним додатком. Застосунок зберігає історію харчування, відображає, скільки енергії спожито. 

Читайте також: У Луцьку спіймали романтиків, які гуляли містом із дорожніми знаками (Відео)

Сам винахідник каже, що користувач за допомогою пристрою може контролювати свій денний раціон, адже окуляри порахують калорії, а застосунок покаже спожиті калорії за весь день.

«Це буде корисно не лише тим, хто турбується про свою фігуру, а й, наприклад, людям з алергією чи хворим на діабет: додаток підкаже, які продукти можна їсти, а від яких краще відмовитись», - розповів Лисін.