У центрі Луцька підлітки відкрили стрілянину: прокурори вимагають перегляду справи - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.76 € 33.49
У центрі Луцька підлітки відкрили стрілянину: прокурори вимагають перегляду справи

У центрі Луцька стріляли підлітки.

Фото Pixabay.

У центрі Луцька підлітки відкрили стрілянину: прокурори вимагають перегляду справи

27 березня невідомі особи в присутності перехожих неодноразово стріляли з пістолета на проспекті Волі та Театральному майдані у Луцьку, облетіли соцмережі та сайти новин обласного центру Волині

Прокурори Луцької окружної прокуратури, які здійснюють процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні про вчинення 16-річним та 17-річним підлітками у Луцьку хуліганства (ч.1 ст. 296 КК України), скасували постанову дізнавачів поліції про його закриття як незаконну й передчасну.

Скасувавши постанову про закриття провадження, прокурори наполягають повному дослідженні обставин події.

Читайте також: На Волині батько із сином незаконно наловили риби на 38 тисяч гривень.

Наступного дня поліція повідомила громадськості, що упродовж усього двох годин встановила особи причетних до цих дій неповнолітніх.

І вже за три дні дізнавачі Луцького районного управління поліції закрили провадження щодо підлітків, не знайшовши у їхніх діях складу кримінального правопорушення.

Скасувавши постанову про закриття провадження, прокурори наполягають на всебічному, повному й неупередженому дослідженні обставин події та наданні їм належної правової оцінки.

Джерело: Пресслужба прокуратури Волинської області