РФ стягує до кордону з Україною артилерію – розслідувачі - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.44 € 33.53
РФ стягує до кордону з Україною артилерію – розслідувачі

На вантажівках синьою плівкою або ізолентою заклеєні держномери, а саме - прихований код.

Фото: скріншот відео.

РФ стягує до кордону з Україною артилерію – розслідувачі

Група незалежних розслідувачів Conflict Intelligence Team (CIT) знайшла відео, які це підтверджують

Розслідувачі посилаються на матеріали про перекидання російської техніки, які 1 та 2 квітня з'явилися у Twitter, пише Українська правда.

На двох відео відображені вантажівки, що буксирують гаубиці «Мста-Б» в Ростовській області.

На першому відео оператор говорить «номера регіону прикриті», а на другому чітко видно, що на вантажівках синьою плівкою або ізолентою заклеєні держномери, а саме - прихований код, який на цивільних номерних знаках вказує на регіон, а на військових - як правило приналежність до військового округу РФ.

На вантажівках синьою плівкою або ізолентою заклеєні держномери, а саме - прихований код, який на цивільних номерних знаках вказує на регіон, а на військових - як правило приналежність до військового округу РФ.

Ростовская обл, 01.04.2021 pic.twitter.com/i9PgC3W1yE

— IgorGirkin (@GirkinGirkin) April 1, 2021

Аксай, Ростовская обл, 02.04.2021

... номера заклеены pic.twitter.com/vhk7LQyUPs

— IgorGirkin (@GirkinGirkin) April 3, 2021

«Нам вдалося встановити, що і перше, і друге відео зняті в районі Ростова-на-Дону на трасі М4, яка на північ від місця зйомки проходить поблизу кордону з Україною. Колони теж спрямовуються на північ. Хоча ми не знаємо пункти їх призначення , варто згадати, що не так давно на відео з Воронежа потрапила колона з кодом 76 на номерах - цей код відноситься до Центрального військового округу (Росії - УП), який взагалі не межує з Україною. Крім того, нам вдалося виявити кілька недавніх фото- і відеоматеріалів з рухом ешелонів з військовою технікою, знятих, наприклад, в Новосибірську, Тюмені і Красноуфімську (Свердловська область). Це дозволяє припустити, що на кордон з Україною продовжують перекидати не тільки частини із Західного і Південного округів, що межують з Україною, а й як мінімум з Центрального військового округу», - йдеться у повідомленні.

відео

Читайте також: Війська США прийшли в повну боєготовність через події на Донбасі