Бельгійський шоколатьє зробив до Великодня курйозні яйця зі смаком... трави (Відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.76 € 33.49
Бельгійський шоколатьє зробив до Великодня курйозні яйця зі смаком... трави (Відео)

Смачно!

Фото з ютуб-каналу NTD.

Бельгійський шоколатьє зробив до Великодня курйозні яйця зі смаком... трави (Відео)

Брюгге славиться не тільки старовинними церквами і знаменитими каналами, а й шоколадом

Правда, в цьому році кондитери не чекають на Великдень багато туристів, тому орієнтуються на покупців-бельгійців. Щоб їх залучити, один місцевий шоколатьє робить крашанки з незвичайним смаком. Про це повідомляє сайт epochtimes.com.ua.

Шоколатьє колись був шеф-кухарем, і, мабуть, колишня професія відбилася на нових рецептах. Він зробив праліне зі смаком бекону і смаженої цибулі. Але особливо пишається начинкою, присмаченою соком трави, яблука сорту «Гренні Сміт» і юдзу - цитруса з Південно-Східної Азії. Також є праліне зі змішаними соками.

Він зробив праліне зі смаком бекону і смаженої цибулі. Але особливо пишається начинкою, присмаченою соком трави, яблука сорту «Гренні Сміт» і юдзу - цитруса з Південно-Східної Азії.

У Брюгге за шоколадом приїжджають з різних куточків Західної Фландрії.

Зазвичай перед Великоднем в Брюгге багато туристів, і шоколатьє просто збиваються з ніг. Але в цьому році з 60 магазинів працює менше половини. Виживають ті, у яких багато місцевих постійних клієнтів.

Католицький Великдень відзначать 4 квітня.