Волинська красуня, єдина в області жінка-суддя з практичної стрільби, показала, що вміє (Відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.56 € 33.44
Волинська красуня, єдина в області жінка-суддя з практичної стрільби, показала, що вміє (Відео)

Освоїти стрільбу дівчині допомогли - кікбоксинг та бокс.

Фото із сайту lutsk.rayon.in.ua.

Волинська красуня, єдина в області жінка-суддя з практичної стрільби, показала, що вміє (Відео)

Військовослужбовця Софія Подвальна - перша волинянка, яка отримала статус судді з практичної стрільби. Стріляти, каже, вчилася на службі та на спецнавчанні у Львові

Освоїти стрільбу дівчині допомогли - кікбоксинг та бокс, інформує Суспільне.

Прикордонниця - майстер спорту України з цих двох видів спорту. Саме здобуті навички у боксі допомогли їй стати вправною у стрільбі, - вважає Софія.

Важливо стежити куди направлена зброя, не тримати палець на курку і це потрібно швидко зрозуміти та застосовувати.

Дівчина каже: «У кікбоксингу застосовується координація і в стрільбі також». Важливо стежити куди направлена зброя, не тримати палець на курку і це потрібно швидко зрозуміти та застосовувати, - ділиться власними секретами перша на Волині жінка-суддя зі стрільби.

Судді на змаганнях оцінюють те, як рухається спортсмен, виконує різні завдання, наскільки влучно стріляє, чи стежить за вчасною зміною магазину та напрямком зброї, чи дотримується правили безпеки. За результатами оцінюваннями судді виносять свій вердикт, від якого залежить доля того чи іншого спортсмена. «Це дуже відповідально», - каже дівчина.

Читайте також: Наречений Світоліної заплатив 700 тисяч євро за обручку

Нині Софія Подвальна готується до змагань, які відбудуться у Львові наприкінці квітня, там вона вперше буде у ролі судді.