У Луцьку презентували мистецький проєкт «У фокусі – орбіта «2616. Lesya».Фотомандрівка від Звягеля до Сурамі» - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.61 € 33.48
У Луцьку презентували мистецький проєкт «У фокусі – орбіта «2616. Lesya».Фотомандрівка від Звягеля до Сурамі»

Книга оригінально, часом навіть несподівано розкриває феномен Лесі Українки/

Фото зі сторінки Кафедри теорії літератури та зарубіжної літератури ВНУ ім. Лесі УкраїнкиуFacebook.

У Луцьку презентували мистецький проєкт «У фокусі – орбіта «2616. Lesya».Фотомандрівка від Звягеля до Сурамі»

Рівненський фотохудожник Олександр Харват зняв місця, пов’язані із Лесею Українкою

У Науково-дослідному інституті Лесі Українки Волинського національного університету відбулася цікава імпреза, про яку інформує Кафедра теорії літератури та зарубіжної літератури ВНУ ім. Лесі Українки.

Рівненський фотохудожник і видавець Олександр Харват презентував унікальне видання. Власне, то цілий мистецький проєкт, реалізований до 150-річного ювілею Лесі Українки. Цей книжковий проєкт має оригінальну, навіть інтригуючу назву: «У фокусі - орбіта «2616. Lesya».Фотомандрівка від Звягеля до Сурамі».

Рівненський фотохудожник і видавець Олександр Харват презентував унікальне видання. Власне, то цілий мистецький проєкт, реалізований до 150-річного ювілею Лесі Українки.

Ім'я космічного об'єкта (астероїда), винесене в назву проєкту, вповні відбиває його суть: насвітлені професійною рукою місця й місцини, пов'язані з постаттю великої письменниці. Книга оригінально, часом навіть несподівано розкриває феномен Лесі Українки, її живу й сьогодні сутність і присутність у світі.

Варто сказати, що співавторкою проєкту виступила знаний науковець Галина Вокальчук.