Мати 8-річної українки, яка цілувалася з 13-річним блогером, заявила про домашнє насильство - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.63 € 33.50
Мати 8-річної українки, яка цілувалася з 13-річним блогером, заявила про домашнє насильство

Мілана була свідком домашнього насильства.

Фото УНІАН.

Мати 8-річної українки, яка цілувалася з 13-річним блогером, заявила про домашнє насильство

Історія «кохання» малолітніх блогерів сколихнула соцмережі

Зовсім нещодавно мережу сколихнули фото восьмирічної Мілани, яка позує у відвертому вбранні й цілується з 13-річним другом на ім'я Павло. Вони – популярні блогери з багатотисячною аудиторією. Однак їхньою поведінкою і знімками в інтернеті зацікавилися правоохоронні органи.

У соцмережах фото «парочки» поширилися зі швидкістю світла і викликали хвилю обурення, передає segodnya.ua.

Це дуже дитяче, це не дорослі стосунки, як ви зараз говорите, це дуже дитячі стосунки.

А ось мати Мілани Дар'я, схоже, не бачить нічого поганого в тому, що її малолітня дочка таке робить. Навіть більше – вона веде всі акаунти Мілани в соцмережах.

Читайте також: Дідусь скандальної 8-річної блогерки працює у Верховній Раді – ЗМІ.

«Це дуже дитяче, це не дорослі стосунки, як ви зараз говорите, це дуже дитячі стосунки», – каже Дар'я у відвертому інтерв'ю «Зірковому шляху» на телеканалі «Україна».

Мама дівчинки пояснює: Мілана не ходила до школи через те, що нібито дуже популярна і сім'я не знайшла відповідного навчального закладу.

«Вона зовсім не відстає в розвитку від однолітків. А затримка мовного розвитку – це наслідок того, що Мілана була свідком домашнього насильства! У нас у п'ять років дитина не могла скласти речення, говорила по складах. Коли ми пішли від мого чоловіка, нам просто нікуди було йти. У мене не було ні роботи, ні грошей. І тоді служби не цікавилися», – каже Дар'я.

Журналісти поцікавилися, чи бив колишній чоловік Дар'ю, але жінка відмовилася це коментувати.