На Волині депутат міськради незаконно проголосував за виділення собі землі - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.76 € 33.49
На Волині депутат міськради незаконно проголосував за виділення собі землі

Виділив собі землю.

Фото ілюстративне.

На Волині депутат міськради незаконно проголосував за виділення собі землі

Депутат Ківерцівської міськради поверне громаді землю

Ківерцівський районний суд задоволив позов Маневицької місцевої прокуратури про визнання незаконними та скасування рішень Ківерцівської міської ради щодо відведення у власність її депутату земельної ділянки.

У квітні 2019 року обранець громади на сесії, не повідомивши про наявність у нього конфлікту інтересів, взяв участь у голосуванні й проголосував «за» виділення собі ділянки площею 0,2 га в одному з сіл Ківерцівського району.

 Не повідомивши про наявність у нього конфлікту інтересів, взяв участь у голосуванні й проголосував «за» виділення собі ділянки площею 0,2 га в одному з сіл Ківерцівського району.

Згодом суд притягнув депутата до відповідальності за адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією, визнавши його винним у порушенні вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів (адміністративні правопорушення, передбачені ч. ч. 1,2 ст. 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення) й призначивши покарання у виді штрафу в розмірі 1700 грн.

Прокурори ж у суді домоглися скасування рішення міської ради, ухваленого у порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції», та повернення депутатом громаді незаконно отриманої земельної ділянки.

Читати  також:  Піде під суд волинянин, який пограбував рідну матір

Джерело: Пресслужба обласної прокуратури