У самісінькому центрі Луцька порядкують лохотронщики (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.76 € 33.49
У самісінькому центрі Луцька порядкують лохотронщики (Фото)

Отакої!

Фото volyn.com.ua.

У самісінькому центрі Луцька порядкують лохотронщики (Фото)

Ловлять на гачок наївних людей, аби добряче нагріти на них руки

Сьогодні, 8 квітня, у самісінькому центрі Луцька - на пішохідній вулиці Лесі Українки - перехожим роздавали «Призові картки» (на фото).

Як розповів volyn.com.ua містянин Гаврило Надурняк (саме так представився чоловік), йому (звісно, абсолютно безплатно) вручили відразу дві такі картки. Цікаво, що на кожній зазначено номер. Щоправда, на обох картках цей номер... виявився однаковим.

У чоловіка відразу виникло передчуття великого виграшу (обіцяли від 100 гривень - аж до 400 тисяч гривень). І це передчуття Гаврила не підвело: стерши монеткою захисне покриття на картках, чоловік побачив: його виграш 400 тисяч + 400 тисяч!

На радощах чоловік затанцював ламбаду, зателефонував на вказаний у картці номер і запитав - чи можна вже приїжджати (і куди саме) по гроші. А також якого мішка брати - більшого, чи меншого (залежить, якими саме купюрами виплатять виграш).

На радощах пан Надурняк затанцював ламбаду, зателефонував на вказаний у картці номер і запитав - чи можна вже приїжджати (і куди саме) по гроші. А також якого мішка брати - більшого, чи меншого (залежить, якими саме купюрами виплатять виграш).

Щоправда, на іншому кінці дроту в чоловіка спершу поцікавилися прізвищем, ім'ям та по-батькові, датою народження, поштовим індексом і адресою. Після чого наказали не відходити від телефона ані на крок протягом доби: аби не пропустити дзвінок від призової комісії з кроками (строго секретними!) подальших дій.

Лучанин Гаврило Надурняк вже четверту годину сидить і жде - 800 тисяч того варті!

Читайте також: «Співпраця була тісною і не секретною»: Коломойський та Курченко створювали спільні схеми збагачення.