Цифрові документи в мобільному додатку «Дія» захищеніші, аніж їхні паперові аналоги - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.63 € 33.50
Цифрові документи в мобільному додатку «Дія» захищеніші, аніж їхні паперові аналоги

Отакої!

Фото УНІАН.

Цифрові документи в мобільному додатку «Дія» захищеніші, аніж їхні паперові аналоги

Принаймні, це стверджують у Державній службі спеціального зв'язку та захисту інформації України

Цифрові документи в мобільному додатку для оцифрованих документів і держпослуг «Дія» більш захищені, ніж їхні паперові аналоги.

Про це повідомила у своєму Telegram-каналі прес-служба Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України з посиланням на заступника глави відомства з цифрової трансформації Віктора Жору, інформує УНІАН.

Додаток «Дія», який передає ці дані на мобільні пристрої українців, регулярно проходить перевірки безпеки, щоб максимально знизити ймовірність витоку персональних даних.

«Дані цифрових паспортів, які зберігаються в інформаційно-телекомунікаційних системах Державної міграційної служби України, пильно охороняються. Додаток «Дія», який передає ці дані на мобільні пристрої українців, регулярно проходить перевірки безпеки, щоб максимально знизити ймовірність витоку персональних даних. Цифрові документи більш захищені, ніж паперові», - повідомила прес-служба, посилаючись на слова Жори.

У Держспецзв'язку також зазначили, що «Дія» не зберігає персональні дані українців, а тільки показує дані з реєстрів.

Прес-служба підкреслила, що українцям важливо пам'ятати прості поради кібергігієни, які убезпечать їх і від втрати даних.

«Створюйте та використовуйте надійні паролі. Нікому їх не повідомляйте, а також замінюйте їх з часом. Для більшої безпеки - використовуйте двофакторну аутентифікацію. Не використовуйте сумнівні мобільні додатки та навіть не намагайтеся їх завантажити. Використовуйте тільки офіційні додатки з Play Market або App Store. Під'єднуйтеся тільки до перевірених бездротових мереж. Сумніваєтеся? Скористайтеся 4G», - сказано в повідомленні.

Читайте також: В Антуана Грізманна народилася третя дитина – і знову 8 квітня.