Рівняни вимагають заборонити «маршрутки» – хочуть їздити тролейбусами та електроавтобусами - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.76 € 33.49
Рівняни вимагають заборонити «маршрутки» – хочуть їздити тролейбусами та електроавтобусами

А якби ще запустити на вулиці міста сучасні трамваї...

Фото hodor.lol

Рівняни вимагають заборонити «маршрутки» – хочуть їздити тролейбусами та електроавтобусами

Відповідна петиція вже зібрала 90 голосів на свою підтримку

Владислав Козоріз зареєстрував на сайті Рівненської міської ради електронну петицію з вимогою відмовитися від маршрутних таксі на користь тролейбусів та електроавтобусів.

«Оскільки контроль за перевізниками (станом транспортних засобів, обігом коштів та якістю обслуговування) належним чином не здійснюється, ми, жителі міста Рівне, не пропонуємо, а вимагаємо:

1. Розробити спільно з перевізниками, трирічний план повної відмови міста від маршрутних таксі («маршруток») з подальшим переходом на лише маршрутні автобуси (більш комфортні транспортні засоби з більшою пасажиромісткістю) та електротранспорт (тролейбуси та автобуси з електродвигунами), які курсуватимуть за чітко визначеним графіком.

2. Розробити річний план введення «єдиного квитка». Під «єдиним квитком» мається на увазі квиток з магнітною стрічкою, який продається у спеціальних автоматах на зупинках громадського транспорту, та який можна використати певну кількість разів/годин/днів у будь-якому виді громадського транспорту. У межах програми необхідно також буде встановити на транспорті пристрої для валідації квитків шляхом зчитування інформації з магнітних стрічок.

Адже всім відомо, що приватні перевізники здебільшого не видають квитки та підробляють дані про пасажирообіг, в такий спосіб ухиляючись від сплати коштів до бюджету.

Виконання цих двох планів дасть змогу:

- повністю відмовитись від кондукторів, збільшивши при цьому штат контролерів;

- навести порядок на дорогах міста (розвантажити вулиці в центрі міста), що неодмінно позитивно вплине на статистику ДТП і відповідно на статистику смертності на дорогах міста;

- зменшити кількість шкідливих викидів у повітря за рахунок зменшення кількості транспортних засобів та наданню переваги електротранспорту;

- вивести з тіні плату за проїзд у громадському транспорті та направити виручені кошти на розвиток інфраструктури. Адже всім відомо, що приватні перевізники здебільшого не видають квитки та підробляють дані про пасажирообіг, в такий спосіб ухиляючись від сплати коштів до бюджету;

- забезпечити високий рівень обслуговування на громадському транспорті, чого вкрай не вистачає сьогодні», - зазначає в петиції Владислав Козоріз.

Ініціатива вже зібрала на свою підтримку 90 підписів з 250 необхідних (збір триватиме до 15 травня).

ЧИтайте також: У парку 900-річчя Луцька моторошно гуляти.