Працювала навіть під обстрілами: у розквіті сил і таланту померла українська журналістка–розслідувачка - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.73 € 33.28
Працювала навіть під обстрілами: у розквіті сил і таланту померла українська журналістка–розслідувачка

Вічна пам’ять!

Фото зі сайту politeka.net.

Працювала навіть під обстрілами: у розквіті сил і таланту померла українська журналістка–розслідувачка

Обірвалося життя заслуженої журналістки України, головного редактора Луганського телеканалу «ІРТА» Кароліни Полтавської

Про це повідомив її друг Володимир Ландик на своїй сторінці в Facebook, передає Politeka.net. За його словами, Полтавська працювала до останнього, але хвороба виявилася сильнішою. У неї відмовили нирки, жила на діалізі.

«Нас спіткало страшне горе. Померла беззмінний організатор і керівник НТРК ІРТА - Каролина Леонідівна Полтавська. Царство небесне. Вічна пам'ять», - йдеться в повідомленні.

 

 Полтавська понад 20 років пропрацювала журналістом, спеціалізувалася на кримінальних розслідуваннях. У 2020 році отримала почесне звання «Заслужений журналіст України».

Кароліна разом з колегою відновили мовлення телеканалу у звільненому Сєвєродонецьку. Часом доводилося працювати навіть під обстрілами.

Жінка багато років очолювала телеканал «ІРТА». Після того, як в 2014 році діючий директор НТРК кинув обладнання і поїхав, рятуючись від війни, співробітникам довелося теж роз'їхатися. Кароліна разом з колегою відновили мовлення телеканалу у звільненому Сєвєродонецьку. Часом доводилося працювати навіть під обстрілами.

Користувачі висловлюють свої співчуття в коментарях, не вірячи в трагедію:

«Боже мій! Як це! не можу повірити!»
«Жах, я її добре знала»
«Який жах! Царство їй небесне! Прекрасна людина і професіонал з великої літери!(((»
«Скорботна звістка, в яку неможливо повірити. У розквіті сил, таланту. Царство небесне, світла пам'ять, співчуття»
«Жах! Як це можливо? Шок! Прийміть мої щирі співчуття! Стільки енергії, життя в цій людині! Не можу повірити світла пам'ять!!»
«У розквіті творчих сил, така молода... Щирі співчуття рідним, близьким та всьому колективу телеканалу ІРТА»