Річна зарплата 41,8 тисячі і автомобіль майже мільйон гривень: екс-регіонал очолив укрупнений район на Волині - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.63 € 33.50
Річна зарплата 41,8 тисячі і автомобіль майже мільйон гривень: екс-регіонал очолив укрупнений район на Волині

Удачі! Досвід роботи у Юрія Лобача досить великий.

Фото зі сайту volynonline.com.

Річна зарплата 41,8 тисячі і автомобіль майже мільйон гривень: екс-регіонал очолив укрупнений район на Волині

Президент України Володимир Зеленський своїм розпорядженням призначив голову Володимир-Волинської РДА

Володимир Зеленський підписав розпорядження, згідно з яким призначив  на посаду голову Володимир-Волинської районної державної адміністрації Волинської області Юрія Лобача.  

Юрій Лобач народився 27 червня 1976 року в місті Луцьку Волинської області. З 1994-го по 1999 рік навчався у Волинському державному університеті імені Лесі Українки за спеціальністю біологія. Був підприємцем і надавав послуги з міжнародних перевезень вантажів автомобільним транспортом. З 1 травня 2010 року по грудень 2010-й очолював Іваничівську РДА, а з грудня 2010 року до лютого 2014 р. – був першим заступником голови Волинської обласної ради. У липні 2020-го Юрія Лобача призначили радником голови Волинської облдержадміністрації Юрія Погуляйка. 

У жовтні 2010-го обраний депутатом Волинської обласної ради по багатомандатному виборчому округу за виборчим списком Волинської обласної організації Партії регіонів. А в 2020-му обраний депутатом Луцької районної ради від партії «Слуга Народу».

У 2020 році новопризначений очільник Володимир-Волинського району отримав 41 837 гривню заробітної плати за основним місцем роботи.

Як свідчить декларація політика, у 2018 році Юрій Лобач придбав автомобіль SKODA SUPERB вартістю 926 тисяч гривень, а через рік фінансовий лізинг на автомобіль Toyota RAV4 за 703 360 гривень оформила його дружина Ірина Лобач. Її зобов'язання за договорами лізингу – 134 154 гривні. 

У 2020 році новопризначений очільник Володимир-Волинського району отримав 41 837 гривню заробітної плати за основним місцем роботи та задекларував 31 689 гривень кредиту в Кредобанку. 

Минулоріч політик спільно з Лобач Таїсією (ФОП, основний вид діяльності: Надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна) придбав житловий будинок загальною площею  515,9м2 і вартість 500 тисяч гривень, де його частка становить 17%. Його дружина володіє земельною ділянкою площею 1 189 м2, двома квартирами і гаражем. У спільній власності із Сергієм Книшом (ймовірно, це начальник реєстраційної служби Луцького міського управління юстиції) в нього у власності є крита зупинка громадського транспорту з торговим павільйоном. 

Читайте такожНа Волині звільнили 9 голів РДА

Юрій Володимирович має 520 тисяч гривень і 20 тисяч доларів готівкою. Він володіє корпоративними правами на Товариство з обмеженою відповідальністю ДЖОРДЖІЕН ТРАНС КОМПАНІ та є кінцевим бенефіціарним власником  ТзОВ «Українська транспортно-фінансова група».

 Нагадаємо, 23 березня глава держави призначив Ольгу Черен головною Ковельської, а Ольгу Ващук головою Камінь-Каширської районних державних адміністрацій. 26 лютого Володимир Кец став головою Луцької  РДА.

На Волині в рамках адміністративної реформи замість 16 утворили 4 райони: Луцький, Ковельський, Володимир-Волинський, Камінь-Каширський. 


Передрук або відтворення у будь-якій формі цього матеріалу без письмової згоди volyn.com.ua заборонено.