Народний вибір: експерти назвали 3 найпопулярніші холодильники на початок 2021 року - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.76 € 33.49
Народний вибір: експерти назвали 3 найпопулярніші холодильники на початок 2021 року

Свіжа інформація завжди доступна в електронному каталозі E-Katalog.

Фото ek.ua.

Народний вибір: експерти назвали 3 найпопулярніші холодильники на початок 2021 року

За даними E-Katalog, в інтернет-магазинах України представлено понад 1 800 моделей холодильників від десятків виробників

Пропонуємо вам познайомитися з трійкою лідерів, які мають найбільший попит серед аудиторії порталу.

Bosch KGN36XL306

Bosch KGN36XL306 має два контури охолодження й працює за системою Full No Frost, тобто ані холодильне, ані морозильне відділення не потребують розморожування. Інверторний компресор моделі забезпечує точну підтримку цільової температури та низьке енергоспоживання (А++, 260 кВт * год на рік).

Зовнішня сенсорна панель дозволяє змінювати температуру відділень, не відкриваючи холодильник і не пускаючи тепло всередину.

Завдяки багатопоточній системі охолодження Multi Air Flow холодне повітря рівномірно розподіляється всередині холодильника, тому температура і вологість у всіх зонах залишаються однаковими. Ще один плюс холодильника — зручна сенсорна панель управління на передній дверці.

Загальний об’єм Bosch KGN36XL306 досягає 324 л, з яких 24 л відведені під зону свіжості, а 87 л — під морозилку. Остання, до речі, здатна підтримувати температуру до –24 °C та заморожувати до 14 кг продуктів на добу.

За даними порталу порівняння цін E-Katalog (https://ek.ua/ua/list/149/), вартість холодильника Bosch KGN36XL306 в інтернет-магазинах України коливається в межах від 11 900 грн до 14 400 грн.

Samsung RB41R7847SR

Найпопулярніший Full No Frost холодильник Samsung стане відмінним вибором для великої родини. В першу чергу, він порадує місткістю: загальний обсяг досягає 406 л, а об’єм морозильної камери — 130 л. У другу — тихою роботою та мінімальним енергоспоживанням, що забезпечує надійний інверторний компресор. У третю чергу — одразу двома зонами свіжості для швидкопсувних продуктів. Нарешті, Samsung RB41R7847SR легко впишеться в будь-який сучасний інтер’єр, а м’яка LED-підсвітка ручок стане його додатковою родзинкою.

Зовнішня сенсорна панель дозволяє змінювати температуру відділень, не відкриваючи холодильник і не пускаючи тепло всередину. Втім, навіть якщо вам довелося надовго відкрити дверцята, система швидкого охолодження допоможе в найкоротші терміни знизити температуру, активувавши внутрішній вентилятор. Samsung RB41R7847SR також підтримує технологію швидкого заморожування, яка буде доречна при значному разовому завантаженні морозильника.

Ціна в інтернет-магазинах — від 21 800 грн до 32 000 грн.

Xiaomi Viomi BCD-483WMSD

Компанія Xiaomi не втомлюється нарощувати свою присутність всюди — на ринку смартфонів і телевізорів, зволожувачів повітря та холодильників. Приємна для покупців цінова політика бренду подарувала нам функціональну й одночасно одну з найдоступніших в Україні модель класу Side-by-side, Viomi BCD-483WMSD.

Цей Full No Frost холодильник може бути інтегрований в систему «розумний будинок», а управляти його роботою можна через інтернет. Прилад обладнаний інверторним компресором з двома контурами, системою динамічного охолодження та двома великими камерами: холодильною на 273 л і морозильною на 210 л. Остання, до речі, має цілих 6 полиць і 4 дверних кошики. Попри значний об’єм, Xiaomi Viomi BCD-483WMSD споживає лише 383 кВт*год енергії на рік — трохи більше класичних двокамерних моделей.

Ціна в інтернет-магазинах — від 16 600 грн до 17 000 грн.

Примітка: дані про ціни холодильників актуальні станом на березень 2021 року, свіжа інформація завжди доступна в електронному каталозі E-Katalog.