Міжнародний скандал – Ар’єв вимагає розслідувати причетність представників спецслужб до викрадення Чауса - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.61 € 33.48
Міжнародний скандал – Ар’єв вимагає розслідувати причетність представників спецслужб до викрадення Чауса

«Що б тепер не заявив Чаус, це буде наслідком тиску і прямого примусу».

Фото ЄС.

Міжнародний скандал – Ар’єв вимагає розслідувати причетність представників спецслужб до викрадення Чауса

Народний депутат з фракції «Європейська Солідарність» Володимир Ар’єв подав заяви про злочини до НАБУ та Офісу Генпрокурора щодо обставин викрадення з території Молдови судді Миколи Чауса

Про це Ар’єв повідомив у Facebook«Історія з викраденням судді Чауса з Молдови загрожує грандіозним міжнародним скандалом. Все більше підтверджень, що суддю-хабарника (якого після 22 квітня Молдова з високою вірогідністю видала би Україні) викрали і вивезли в Україну працівники Головного управління розвідки Міноборони і зараз чекають, поки з нього зійдуть сліди насильства, та готують до якихось заяв», – зазначає Володимир Ар’єв.

Народний депутат наголошує: що б тепер не заявив Чаус, це буде наслідком тиску і прямого примусу.

Народний депутат наголошує: що б тепер не заявив Чаус, це буде наслідком тиску і прямого примусу. «Мало того, справа проти Чауса тепер під загрозою зриву через викрадення, яке розбило всю правову процедуру. Тому цей аргумент може стати пряником для хабарника. Та яке відношення до судді-корупціонера має військова розвідка? Хто розробив «операцію», яку миттєво розкрили молдовські поліцейські і журналісти? Хто фінансував це? Хто віддавав наказ розвідникам, яких вже здали і засвітили? З усім цим низькопробним шпигунським водевілем мають розібратися правоохоронні органи», – переконаний Ар’єв.

Читайте також у нас: Путін – убивця, а Україна зараз розплачується за політику «умиротворення агресора» – Порошенко​.

«Серіали закінчились, ситуація в Україні і особливо на східних кордонах далека від кіношної, а на Банковій пишуть сценарії, які можуть коштувати державі репутації, особливо в такий час. Тому направив в НАБУ і генпрокуратуру відповідні заяви про злочини посадових осіб. Побачимо, чи матимуть сміливість розібратись», – резюмує Володимир Ар’єв.