Зекономити 6 мільйонів: підрозділи луцької лікарні хочуть «ліквідувати, оптимізувати і об'єднати» - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.61 € 33.48
Зекономити 6 мільйонів: підрозділи луцької лікарні хочуть «ліквідувати, оптимізувати і об'єднати»

Хочуть об'єднати Луцьку міську клінічну лікарню, Луцькі центри первинної медичної допомоги, амбулаторії та ФАПи громади.

Фото з фейсбук-сторінки Луцька міська клінічна лікарня.

Зекономити 6 мільйонів: підрозділи луцької лікарні хочуть «ліквідувати, оптимізувати і об'єднати»

Луцький міський голова Ігор Поліщук повідомив що чекає місцевий медзаклад

«Подаю на чергову сесію проект рішення про реорганізацію штатної структури Луцької міської ради, внаслідок якого окремі структурні підрозділи будуть ліквідовані, окремі структурні підрозділи будуть оптимізовані та об'єднані. Внаслідок прийняття цього рішення буде скорочено 29 штатних одиниць, що дасть економію коштів міського бюджету понад 6 мільйонів гривень в рік. Про це повідомив мер Луцька Ігор Поліщук.

Також подаю проект рішення про створення Луцького територіального медичного об'єднання, яке об'єднає Луцьку міську клінічну лікарню, Луцькі центри первинної медичної допомоги, амбулаторії та ФАПи громади.

– Також подаю проект рішення про створення Луцького територіального медичного об'єднання, яке об'єднає Луцьку міську клінічну лікарню, Луцькі центри первинної медичної допомоги, амбулаторії та ФАПи громади. Цей крок дасть можливість створити єдину та потужну структуру, надання послуг якою буде зручним та зрозумілим для пацієнта. Окрім того, внаслідок укрупнення структури підвищиться конкурентноздатність такого медичного об'єднання та з'явиться можливість зекономити кошти», – йдеться у дописі міського голови.

Читайте такожЖінка засунула пальці у блендер, який працював (Фото)