У Луцьку запрацювала відремонтована їдальня Територіального центру соціального обслуговування - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.76 € 33.49
У Луцьку запрацювала відремонтована їдальня Територіального центру соціального обслуговування

У Терцентрі поставили потужну газову плиту.

Фото Луцька міська рада.

У Луцьку запрацювала відремонтована їдальня Територіального центру соціального обслуговування

Нещодавно тут було проведено капітальний ремонт приміщення та встановлено нове обладнання: потужну газову плиту

 

  Із результатами проведених робіт ознайомились заступник міського голови Ірина Чебелюк, депутат міської ради, директор департаменту соціальної політики Вікторія Майборода, а також керівництво центру.

 

 

На час карантину видача харчів у їдальні відбувається навинос. А для громадян, які не можуть прибути до центру, організована доставка їжі.

Основним завданням Територіального центру є вжиття конкретних заходів, спрямованих на підвищення рівня соціальної захищеності самотніх людей похилого віку та осіб з особливими потребами. Однак, на час карантину, видача харчів у їдальні відбувається навинос. А для громадян, які не можуть прибути до центру, організована доставка їжі.

Читайте також у нас: 

Кухарі приготували більше ста порцій смачного обіду, який підопічні отримають за спеціальними талонами, а 20 порцій для тих, хто не може самостійно дістатися до центру, працівники доставлять прямісінько додому.

 

 

Джерело: Луцька міська рада.