
У Дніпрі викрили «наркозавод», що виробляв 300 кг амфетаміну в місяць (Фото, відео)
Поліція провела спецоперацію й викрила масштабну мережу з виготовлення і продажу амфетаміну, а також виявила «наркозавод», де виробляли величезні обсяги наркотику
Про це повідомляє ВВС України з посиланням на пресслужбу поліції у Дніпропетровській області.
Цей «завод», розповідають правоохоронці, розташований у Дніпрі. Під час операції знайшли рекордну для України партію амфетаміну – 120 кілограмів (приблизно 480 тисяч доз).
Окрім того, також виявили понад тонну прекурсорів, з яких можна виготовити ще 700 кілограмів наркотику.
Окрім того, також виявили понад тонну прекурсорів, з яких можна виготовити ще 700 кілограмів наркотику.
За оцінками поліції, місячний оборот зловмисників становив 250-300 кілограмів. Це 1 мільйон 200 тисяч доз, з яких вони заробляли по 100-120 мільйонів гривень.
Продавали виготовлений амфетамін через оптовий інтернет-магазин, а також постачали щонайменше 50 групам збувачів по всій території України.
Наразі правоохоронці затримали вісьмох учасників злочинної групи – операція проводилася одразу в чотирьох регіонах: у Дніпропетровській, Київській, Черкаській областях та в Києві.
Читайте також: На чому економить українці в карантин
За словами глави Нацполіції Ігоря Клименка, організатором наркобізнесу є чоловік, раніше судимий за бандитизм.
«300 кг амфетаміну в місяць. 300 кг – це 1 мільйон 200 тисяч доз. І відсьогодні вони перестануть потрапляти на «ринок», – написав у своєму Фейсбуці пан Клименко.
Судячи з відео спецоперації, оприлюдненого поліцією, під час обшуків правоохоронці також знайшли в затриманих зброю.


