Волинь палає: учора рятувальники загасили 10 пожеж на відкритих територіях - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.63 € 33.50
Волинь палає: учора рятувальники загасили 10 пожеж на відкритих територіях

Пожежники рятують з вогню живих істот.

Фото Управління ДСНС України у Волинській області.

Волинь палає: учора рятувальники загасили 10 пожеж на відкритих територіях

За добу 12 квітня рятувальники підрозділів служби 101 ГУ ДСНС у Волинській області ліквідували загалом 10 пожеж сухої трави, чагарників та сміття на відкритих територіях

Зокрема, загорання сухої трави та чагарників виникли: на площі 0,4 гапоблизу с. Зачернеччя Смідинської сільради, на площі 2 га у місті Луцьку на вул. Шота Руставелі, 11, на площі пів гектара у смт Турійськ.

 

 

Пожежі сухої трави виникли на площі близько 5 га на вул. Львівській у Луцьку.

Пожежі сухої трави виникли: на площі близько 5 га на вул. Львівській у Луцьку; на площі 0,5 га в с. Княгининок, на площі 6 га в с. Суховоля,та на площі  2 га в с. Городище-2 Луцької ОТГ; на площі 1,5 га в с.Чевель Старовижівської ОТГ, на площі 1,5 га в с. Годовичі Луківської ОТГ.

Читайте також у нас: 11 смертей і 329 нових заражень – дані про COVID-19 на Волині за останню добу.

Загорання сміття на площі 0,2 га виникло в с. Любешівська Воля Любешівської селищної ради.

 

 Всі пожежі спричинені громадянами, особи яких встановлюються. Загороння ліквідовані підрозділами ДСНС Волинської області – задіяно 10 одиниць техніки, понад 20 рятувальників.

Волинські рятувальники закликають громадян не палити суху траву – там теж є життя! Вогонь загрожує перекинутись на житлові будинки, продукти горіння шкодять здоров’ю!

Джерело: Управління ДСНС України у Волинській області.