Директора Волинського драмтеатру покарали за те, що влаштував на роботу невістку, сина і зятя - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.76 € 33.49
Директора Волинського драмтеатру покарали за те, що влаштував на роботу невістку, сина і зятя

Покарали за корупцію.

Фото ілюстративне.

Директора Волинського драмтеатру покарали за те, що влаштував на роботу невістку, сина і зятя

Директора драмтеатрупокарали за правопорушення, пов’язані з корупцією

Луцький міськрайонний суд за участі прокурора галузевого відділу Волинської обласної прокуратури притягнув до відповідальності за адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією, директора Волинського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Т.Г. Шевченка.

Посадовець, всупереч вимогам ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції», приймав рішення в умовах реального конфлікту інтересів і при цьому не повідомив про наявний конфлікт інтересів Волинську обласну раду чи Національне агентство з питань запобігання корупції.

Директор театру неодноразово одноособово видавав та підписував накази про преміювання сина, зятя та невістки.

Директора драмтеатру на Волині покарали за правопорушення, пов’язані з корупцією

За принципової позиції прокурора суд визнав його винним у порушенні вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів (адміністративні правопорушення, передбачені ч. ч. 1,2 ст. 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення) та призначив покарання у виді штрафу в розмірі 3400 гривень.

Враховуючи системність виявлених порушень та задля усунення причин та умов, що сприяли вчиненню посадовцем адміністративних правопорушень, пов’язаних із корупцією, Волинська обласна прокуратура внесла Волинській обласній раді подання у порядку ст. 65-1 Закону України «Про запобігання корупції».

Читати також: Ковельська окружна прокуратура Волинської області забезпечила виконання рішень Господарського суду області, якими задоволено позовні вимоги прокурорів та у державну власність повернуто земельні ділянки лісового фонду площею майже 4 га й вартістю понад 4,2 млн грн на території Турійської селищної ОТГ Ковельського району

Джерело: Пресслужба обласної прокуратури