«Буде особливий режим»: Степанов прокоментував посилення карантину на Великдень - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.67 € 33.67
«Буде особливий режим»: Степанов прокоментував посилення карантину на Великдень

Дотримуйтеся правил карантину!

Фото DW.

«Буде особливий режим»: Степанов прокоментував посилення карантину на Великдень

Він наголосив на необхідності дотримання існуючих обмежень

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов прокоментував можливість посилення карантину на травневі свята.

В ефірі каналу «Україна 24» голова МОЗ наголосив на важливості дотримання діючих карантинних норм.

«Для нас важливо, щоб виконувались ті обмеження, які є. Звичайно, буде особливий режим, ми будемо просити, звертатися до громадян, щоб вже почали робити, обмежували контакти за можливості, великі скупчення людей. «Британський» і «південноафриканський» штами надагресивні, дуже важкий перебіг хвороби», – сказав він.

Два тижні тому я казав, що ми 15 квітня вийдемо на пік. Зараз у нас дві області вже вийшли з червоної зони – Івано-Франківська і Закарпатська.

Водночас Степанов повідомив про покращення ситуації з захворюваністю на коронавірус у столиці та загалом в Україні – спостерігається позитивна динаміка.

«Два тижні тому я казав, що ми 15 квітня вийдемо на пік. Зараз у нас дві області вже вийшли з червоної зони – Івано-Франківська і Закарпатська. А в Києві бачимо позитивну динаміку. Щоб вона продовжувалася і щоб ми 30 квітня зробили пом’якшення карантинних обмежень, все залежить від нас усіх, без перебільшення. Якщо одна частина киян дотримується встановлених правил, а інша – ні, тоді досить важко знизити рівень захворюваності та госпіталізації», – сказав він.

Читайте також: «Червона» зона коронавірусу змістилася на схід України.