У волейбольній Суперлізі зав'язалась бронзова інтрига

Фото із сайту volyn.com.ua.

Рахунок в серії став 2:1

Третя гра плей-офф за бронзові нагороди жіночої Суперліги відбулася у Луцьку між місцевою Волинню та запорізькою Орбітою.

Запоріжанки вже подумки були на п'єдисталі, адже дві домашні гри підопічні Гарія Єґіазарова (головний тренер ВК Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ) виграли. Наперекір волинські волейболістки дуже хотіли перемогти в домашніх стінах і продовжити боротьбу за медалі.

Волейбол. Чемпіонат України. Суперліга (жінки).
Плей-офф за трете місце. Третя гра.
«Волинь-Університет-ОДЮСШ» (Луцьк) — «Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ» (Запоріжжя) 3:2 (26:24, 25:21, 18:25, 23:25, 15:9

Перші дві партії лучанки перемогли, правда, першу тільки на більше-менше - 26:24, 25:21. Відрив господарів гості наполегливо реваншували, забезпечуючи собі комфортний відрив на початку третього та четвертого сетів - 18:25, 23:25. Хоча рахунок міг бути і 3:1 за партіями, та судя не вгледів попадання м'яча в поле і віддав очко запоріжанкам.

Доля матчу вирішувалася у «п'ятихатці». Мотивовані на перемогу волинянки взяли її з комфортною перевагою - 15:9.

Рахунок в серії став 1:2 на користь запорізької команди. Матч-відповідь відбудеться у п'ятницю, 16 квітня, об 11:00.