Справа стоматологині з Рівного: суд відмовився робити засідання закритими - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.63 € 33.50
Справа стоматологині з Рівного: суд відмовився робити засідання закритими

Ані сама стоматологиня, ані сторона її захисту з пресою не спілкуються та не дають коментарів.

Фото suspilne.media.

Справа стоматологині з Рівного: суд відмовився робити засідання закритими

Жінку обвинувачують у побитті малолітніх дітей

Стоматологиню з Рівного Інну Кравчук, яку обвинувачують у побитті малолітніх пацієнтів, судитимуть у відкритому режимі. Суддя відхилив клопотання її адвоката про закритий розгляд через причетність неповнолітніх. Заперечили цьому і представники дітей, інформує Суспільне.

У середу, 14-го квітня, суддя Рівненського міського суду Микола Бердій відхилив клопотання щодо розгляду справи 29-річної стоматологині Інни Кравчук у закритому режимі. Жінку обвинувачують у побитті малолітніх дітей під час відвідування стоматолога. Про це заявили батьки.

«Просимо закритого розгляду справи, адже до цього причетні неповнолітні особи», – заявив судді адвокат Інни Кравчук.

Проте, представники дітей зазначили, що відкрите засідання справи права неповнолітніх не порушить.

Читайте також: Стоматолог, яка била дітей, може відбутися штрафом (Відео)

Ані сама стоматологиня, ані сторона її захисту з пресою не спілкуються та не дають коментарів. Проте, представники дітей зазначили, що відкрите засідання справи права неповнолітніх не порушить.

Покарання за інкриміновані Інні Кравчук проступки – штраф до 50 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, тобто до 850 гривень, або ж громадські роботи до 200 годин. Крім того, санкція статті передбачає і виправні роботи на строк до одного року.