У Луцьку до Нового ринку пустять безплатні автобуси. Там обіцяють нижчі ціни - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.63 € 33.50
У Луцьку до Нового ринку пустять безплатні автобуси. Там обіцяють нижчі ціни

Цікаво, чи вплине це на кількість охочих поїхати?

Фото ілюстративне.

У Луцьку до Нового ринку пустять безплатні автобуси. Там обіцяють нижчі ціни

24, 25 та 28 квітня на Новому ринку відбудуться передвеликодні ярмарки

Нещодавно у Луцькій міській раді відбулася зустріч з підприємцями та представниками підприємств. Вони запропонували ідею проведення передвеликодніх ярмарків, щоб волиняни мали можливість до свята придбати якісну продукцію за доступними цінами.

Про це йдеться на сайті Луцької міськради. 

Мерія підтримала ідею й вирішила провести 24, 25 та 28 квітня такі ярмарки на території Нового ринку на вулиці Окружній.

Щоб усі охочі могли безперешкодно дістатися туди, містом безплатно курсуватимуть великогабаритні комфортабельні автобуси, які відправлятимуться з площі перед Центральним ринком й їхатимуть до Нового.

Разом з цим буде переглянуто міські маршрути, про що уже говорили нещодавно під час зустрічі з міськими перевізниками.

Містом безплатно курсуватимуть великогабаритні комфортабельні автобуси, які відправлятимуться з площі перед Центральним ринком й їхатимуть до Нового.

Також у міській раді працюють над тим, щоб спрямувати туди й приміські маршрути. Міський голова Ігор Поліщук направив лист до голови Волинської облдержадміністрації Юрія Погуляйка з проханням розглянути можливість внесення змін в схеми руху приміських автобусних маршрутів Львівського, Володимирського, Дубнівського, Рівненського та Ківерцівського напрямків в частині заїзду на Новий ринок. Таке рішення дало б можливість зручно довозити сільськогосподарську продукцію мешканцям сіл на ринок.

«Успішна робота Нового ринку у майбутньому задовольнить не лише продавців, але й покупців, адже різні групи товарів можна буде придбати в одному місці за найбільш доступними цінами. Окрім цього, під час зустрічі підприємці озвучили ідею перенесення оптової торгівлі з ринку на вулиці Конякіна (Завокзальний ринок) на Новий ринок. Мотивом такої пропозиції було те, що на вулиці Конякіна постійно утворюються проблеми для руху пішоходів та автомобілів. У Луцькій міській раді створили робочу групу щодо вивчення цього питання», – йдеться на сайті мерії.

Читати також:  Кого із «Варшавського» ринку в Луцьку хочуть переселити на Новий

Джерело: Луцька міська рада