У Польщі закрили з’їзд із дороги на місці ДТП українських автобусів - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.63 € 33.50
 У Польщі закрили з’їзд із дороги на місці ДТП українських автобусів

Тут розбилися автобуси з українцями.

Фото Укрінформа.

У Польщі закрили з’їзд із дороги на місці ДТП українських автобусів

На цім місці сталося дві аварії з українськими автобусами

У Польщі на автомагістралі А4 тимчасово закрито з’їзд з дороги до пункту обслуговування пасажирів (ПОП) «Кашице», де 6 та 22 березня розбилися два українські автобуси, що призвело до загибелі та численних травм пасажирів.

Про це в коментарі Укрінформу повідомив речник Генеральної дирекції національних доріг та автомагістралей (GDDKiA) Польщі Шимон Пехов'як.

«ПОП «Кашице» було закрито, аби спеціально створена комісія в GDDKiA вирішила, як можна покращити безпеку на цьому відрізку дороги», - поінформував Пехов'як.

Він наголосив, що після обох автобусних катастроф спеціальні комісії оглядали місце трагедії і не виявили проблем з дорожньою інфраструктурою. Водночас нинішнє вилучення з експлуатації ПОП «Кашице» має на меті визначити, чи додатково щось можна зробити в цьому місці, аби на майбутнє виключити подібні трагедії.

Пехов'як зазначив, що до комісії входять експерти GDDKiA з Підкарпатського та інших регіонів країни. За його словами, поки що невідомо, скільки часу комісія вивчатиме це питання і коли ПОП «Кашице» буде повернуто в експлуатацію.

Органи прокуратури у Польщі висунули обвинувачення у спричиненні ДТП обом водіям автобусів. Вони свою провину не визнають. Їм загрожує до восьми років ув’язнення. 

Нагадаємо, 6 березня при з’їзді до пункту обслуговування пасажирів (ПОП) «Кашице» у Підкарпатському воєводстві за 30 км від кордону з Україною в аварію потрапив автобус сполученням Познань-Херсон, в якому їхали 57 осіб громадян України. На місці загинули п’ятеро українців, 35 людей дістали травми різного ступеня тяжкості. Згодом у лікарні помер шостий пасажир цього автобуса.

Згодом, у ніч проти 22 березня у тому ж місці в аварію потрапив український автобус, який здійснював рейс за маршрутом Вроцлав-Чернівці. Він з’їхав з дороги, пробив відбійник у кінці з’їзду до ПОП «Кашице» і впав у придорожній рів. В автобусі перебувало 10 людей, зокрема двоє водіїв. В результаті ДТП один чоловік (водій, який не перебував за кермом) загинув на місці, п’ятеро людей зазнали травм різного ступеня тяжкості.

Органи прокуратури у Польщі висунули обвинувачення у спричиненні ДТП обом водіям автобусів. Вони свою провину не визнають. Їм загрожує до восьми років ув’язнення. Станом на сьогодні вже всіх постраждалих виписано з лікарень Підкарпатського воєводства.

Джерело: Укрінформ.