Єрмак заявив Джемілєву: вийде з партії Порошенка - питання кримських татар вирішуватимуть швидше, - Муждабаєв - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.76 € 33.49
Єрмак заявив Джемілєву: вийде з партії Порошенка - питання кримських татар вирішуватимуть швидше, - Муждабаєв

Мустафа Джемілєв.

Фото Цензор.НЕТ.

Єрмак заявив Джемілєву: вийде з партії Порошенка - питання кримських татар вирішуватимуть швидше, - Муждабаєв

Глава Офісу президента Андрій Єрмак поставив лідеру кримських татар, народному депутату від «Європейської Солідарності» Мустафі Джемілєву умову - як тільки він вийде з партії Порошенка - питання кримських татар почнуть вирішуватися швидше

Як передає Цензор.НЕТ, про це на своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук» пише журналіст, заступник генерального директора кримськотатарського телеканалу ATR Айдер Муждабаєв.

«Гордість України - лідер кримського народу, легендарний борець за права людини в СРСР дисидент Мустафа Джемілєв в ефірі телеканалу ATR розповів про те, що Андрій Єрмак поставив йому умову. Як тільки Мустафа-ага вийде з партії Порошенка - питання кримських татар почнуть вирішуватися швидше», - зазначив Муждабаєв.

Про це Джемілєв розповів в ефірі телеканалу ATR.

«Тут не треба бути комісаром Мегре, щоб провести конспірологічний ланцюжок на тему «Хто віддав негласний наказ не давати ATR закладені йому в бюджеті України мінімально необхідні для продовження вішання на Крим гроші?».

Це не тільки аморальна поведінка, а й діяльність в інтересах ворога на державній службі. Люди, здатні на таке, здатні на все.

Чиновники, які так ставляться до корінного народу Криму і України, повинні назавжди піти з усіх гілок нашої державної влади. Адже фактично - це не тільки аморальна поведінка, а й діяльність в інтересах ворога на державній службі. Люди, здатні на таке, здатні на все. Не дарма глава Меджлісу Рефат Чубаров, який був на тій зустрічі з Єрмаком, порівняв його слова зі словами Льовочкіна, який свого часу ставив аналогічні неприйнятні умови для Мустафи Джемілєва.

Читайте також у нас: Порошенко розповів, якою може бути модель виробництва вакцин в Україні​.

Киримли - не зрадник. Наш лідер - історична особистість, що пройшла не коридори ОП, а радянські табори. Ми - ВСІ - на принизливі умови ні перед окупантами, ні перед колаборантами, ні перед ким НІКОЛИ не йшли, не йдемо і не підемо. Радимо тим, хто намагається говорити з нами як з «нижчими»: по собі про нас не судіть», - написав Муждабаєв.

 

 «На цьому моєму фото весни 2014 року - Мустафа-ага в номері готелю «Україна» в Москві через пів години після телефонної розмови з Путіним. У відповідь на питання: «Що я можу зробити для кримських татар?» Джемілєв сказав російському фюреру: «Все, що ви можете для нас зробити, - прибрати з Криму ваші війська». А тут якийсь Єрмак з якимись своїми «умовами»...», - резюмував журналіст.