Інтернетзалежні згорять у пеклі: у храмі зобразили чортів із смартфонами - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.76 € 33.49
Інтернетзалежні згорять у пеклі: у храмі зобразили чортів із смартфонами

Отакої!

Фото ТСН.

Інтернетзалежні згорять у пеклі: у храмі зобразили чортів із смартфонами

За словами парафіянки, відвідувачі церкви реагують на такі малюнки з натхненням

На стінах храму в селі Миколо-Малиця Тверськії області Роісії художник намалював чортів зі смартфонами та ноутбуками в руках.  Один із місцевих жителів виклав фото фресок на сторінці у соцмережі, передає ТСН з посиланням на  видання Znak.

Самі працівники храму Інтернетом користуються — вони ведуть сторінку у соцмережі.

Одне з зображень має підпис «Інтернетзалежні». На ньому чорти зі смартфонами і ноутбуком американської компанії Apple та грішники в пекельному вогні. Малюнки в храмі виконані в червоно-чорній гамі. На них можна розрізнити, що гаджети в руках тримають тільки чорти, а грішники при цьому горять у вогні.

«Цим фрескам вже кілька років. Їх писав румунський іконописець Руслан Гебя в той час, коли розписував весь храм», – розповіла «КП Тверь» одна з парафіянок.

Читайте також у нас: «Волинський Фаберже» встановив два світових рекорди​.

За її словами, іконописець почав прикрашати храм у 2010 році й намагався зобразити все відповідно духу часу. При цьому відвідувачі церкви, як уточнила парафіянка, реагують на такі малюнки з натхненням. Зазначається, що самі працівники храму Інтернетом користуються — вони ведуть сторінку у соцмережі.