Порошенко очолив рейтинг «ідеального лідера для України» серед сучасників, – опитування Fama - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.63 € 33.37
Порошенко очолив рейтинг «ідеального лідера для України» серед сучасників, – опитування Fama

Порошенка українці вважають найкращим лідером для нинішньої України.

Фото 5 канал.

Порошенко очолив рейтинг «ідеального лідера для України» серед сучасників, – опитування Fama

У рейтингу «ідеального для сучасної України політика національного рівня» перше місце посів п'ятий президент Петро Порошенко. За нього віддали голоси 17% опитаних

Про це йдеться в результатах дослідження, опублікованих на сайті дослідницької агенції Fama. На другому місці нинішній очільник держави Володимир Зеленський (15%). За ними йдуть Юрій Бойко (11%), Юлія Тимошенко (8%), Ігор Смешко (5%), Віктор Медведчук (4%), Володимир Гройсман (3%), Олег Ляшко (3%).

У регіональному розрізі Порошенко лідирує на Заході (28%), у Центрі (18%) та на півночі України (17%).

У регіональному розрізі Порошенко лідирує на Заході (28%), у Центрі (18%) та на півночі України (17%). Зеленський в лідерах на Сході (21%) та півдні України (19%).

Що стосується рис ідеального лідера національного рівня (без підказки), опитані називали персональні якості (60 %), а саме: чесність, виваженість, відданість. Щодо професійних якостей, то це: досвід, компетентність. Їх назвав 21 % респондентів. 9% опитаних виокремлювали такі якості, як: авторитетність, комунікабельність, чисту репутацію.

Читайте також у насПорошенко запропонував три кроки для деескалації ситуації на Донбасі та вздовж українських кордонів.

Що стосується історичних постатей, яких опитані називали близькими до ідеального політика (названих без підказки), то це: Богдан Хмельницький, Тарас Шевченко, В’ячеслав Чорновіл, Михайло Грушевський, Йосип Сталін, Петро І, Іван Мазепа, Ярослав Мудрий, Степан Бандера.

Дослідження проводилось у партнерстві з Центром «Ейдос» та за фінансової підтримки Konrad Adenauer Stiftung Ukraine. Збір первинних даних тривав 3–9 лютого 2021 року методом face-to-face [особисті інтерв’ю віч-на-віч]. Загалом було опитано 2 тис. громадян України від 18 років.

Джерело: Букви.