У Луцьку на зупинках громадського транспорту встановили інформаційні табло (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.72 € 33.41
У Луцьку на зупинках громадського транспорту встановили інформаційні табло (Фото)

Розмір гранту на реалізацію проєкту у Луцьку — 217 600 євро.

Фото lutskrada.gov.ua.

У Луцьку на зупинках громадського транспорту встановили інформаційні табло (Фото)

Усього в місті встановлено 22 розумних табло

Табло закуплені в рамках проєкту «Використання екологічних і розумних технологій у системі громадського транспорту міста Луцька» за фінансування Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини через некомерційне ТОВ «Engagement Global». Грантові кошти на реалізацію проєкту у Луцьку — 217 600 євро, при цьому співфінансування з місцевого бюджету — 24 970 євро. Проєкт впроваджується спільно з партнерським краєм Ліппе (ФРН), інформує Луцька міська рада.

У рамках проєкту монтують 9 розумних зупинок громадського транспорту, створюють сайт про громадський транспорт Луцька, фарбують 17 тролейбусів у кольори міста і навчають 250 водіїв, перевізників та працівників Луцького підприємства електротранспорту

Всього в Луцьку встановлено 22 розумних табло, кожне з яких висвітлює інформацію про час прибуття громадського транспорту, обладнане точкою для зарядки телефонів, зовнішнім освітленням, смітниками для роздільного збору сміття, камерою відеоспостереження та Wi-Fi.

Читайте також: 

Окрім того, в рамках проєкту монтують 9 розумних зупинок громадського транспорту, створюють сайт про громадський транспорт Луцька, фарбують 17 тролейбусів у кольори міста і навчають 250 водіїв, перевізників та працівників Луцького підприємства електротранспорту щодо ознайомлення із функціонуванням розумних зупинок та якісного надання транспортних послуг.