Жінка випадково надіслала штукатурам свої голі фото: майстри відмовилися працювати з нею (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.76 € 33.49
Жінка випадково надіслала штукатурам свої голі фото: майстри відмовилися працювати з нею (Фото)

Британка відразу ж вибачилася перед майстрами.

Фото Pixabay.

Жінка випадково надіслала штукатурам свої голі фото: майстри відмовилися працювати з нею (Фото)

52-річна Розанна Додж з Великої Британії фотографувала стелю на кухні, але у кадр влізло дзеркало на стіні. У цей момент жінка була абсолютно голою

За словами Розанни, вона шукала у фейсбуці майстра, щоб відремонтувати у своєму будинку стелю. Знайшовши в рекомендаціях трьох професіоналів, вона описала їм завдання і терміни. У відповідь всі попросили знімки будинку. В поспіху Додж сфотографувала кожен куточок і відразу надіслала фото фахівцям.

Про цю курйозну історію жінка розповіла журналістам британського видання Daily Mail, передає segodnya.ua.

Вважаю, що це дуже непрофесійно, тому змушений відмовитися.

Тільки один штукатур відповів на повідомлення британки. Чоловік ввічливо відмовився від роботи.

«Вибачте, я відмовлюся від цього замовлення. Не знаю, чи це було помилкою, але вам, можливо, потрібно переглянути деякі фотографії, які ви мені надіслали. Я вважаю, що це дуже непрофесійно, тому змушений відмовитися», – написав він.

Як виявилося, коли Розанна фотографувала стелю на кухні, у кадр влізло дзеркало на стіні. У цей момент жінка була абсолютно голою. Вона пояснила, що робила світлини вранці, щойно вставши з ліжка.

Читайте також: Вздовж траси на Рівненщині розгулював голий чоловік.