Порошенко: перефразовуючи Подерв’янського, хочу сказати Путіну – відчепись від України! - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.73 € 33.28
Порошенко: перефразовуючи Подерв’янського, хочу сказати Путіну – відчепись від України!

«Я твердо вірю в нашу перемогу. І я твердо вірю, що Путін буде нести відповідальність за агресію проти нашої держави як організатор».

Фото ЄС.

Порошенко: перефразовуючи Подерв’янського, хочу сказати Путіну – відчепись від України!

Путін обов’язково буде нести відповідальність за усі злочини його режиму – про це в ефірі телемарафону на телеканалах Прямий, Еспресо та 5 канал заявив п’ятий Президент України, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко

«Я Путіну дуже багато разів казав прямо в очі те, що йому було неприємно слухати. Але зараз мені приходить на пам’ять фраза мого друга Леся Подерв‘янського. Я спробую перекласти на мову, яку можна використовувати в телеефірі. Звучить це приблизно так: Путін, відчепись від України. Я думаю, що це гарний, правильний вислів: виведи своїх бандитів. Виведи війська, припини вбивати українців, виведи артилерію. Перестань руйнувати нашу державу. Ми все одно не дозволимо тобі це зробити», – зауважив Петро Порошенко.

«Подивіться, у що перетворили Росію з 2013 року. Подивіться, ніхто вам в світі не подає руки. Подивіться, у вас є жорстке падіння економіки, рівня життя. Навіщо вам це?»

«Подивіться, у що перетворили Росію з 2013 року. Подивіться, ніхто вам в світі не подає руки. Подивіться, у вас є жорстке падіння економіки, рівня життя. Навіщо вам це?», – наголошує Порошенко.

Читайте також у нас: Більшість українців вважають врядування Зеленського некомпетентним – опитування центру SOCIS​.

«Я твердо вірю в нашу перемогу. І я твердо вірю, що Путін буде нести відповідальність за агресію проти нашої держави як організатор. І нестиме відповідальність за тисячі українців, які загинули під час російської агресії. І за підриви військових складів в Чехії. Буде нести відровідальність за втручання у вибори в США, за втручання в референдум в Нідерландах, де він хотів заблокувати референдум по ратифікації Угоди про асоціацію. Буде нести відповідальність за МН -17, який був збитий російською ракетою над територією України. Буде нести відповідальність за агресію проти наших катерів у Керченській протоці. Коли Україна, захищаючи свої національні інтереси, з ризиком для життя боронила українські території, територіальні води», – нагадав лідер «Європейської Солідарності».

Джерело: ЄС.