«Не пам'ятає, як опинився в Луцьку»: знайшли киянина, який їхав автобусом до Польщі (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.56 € 33.44
«Не пам'ятає, як опинився в Луцьку»: знайшли киянина, який їхав автобусом до Польщі (Фото)

Його життю наразі нічого не загрожує.

Фото Pixabay.

«Не пам'ятає, як опинився в Луцьку»: знайшли киянина, який їхав автобусом до Польщі (Фото)

Знайшли киянина Сергія Адінцова, який 16 квітня їхав до Польщі автобусом «Київ – Вільнюс», утім до місця призначення так і не доїхав

16 квітня киянин Сергій Адінцов їхав до Польщі автобусом «Київ – Вільнюс», утім до місця призначення так і не дістався.

Дружина чоловіка каже, що водій автобуса вночі висадив чоловіка на заправці у Ковелі.

Перехожі, за словами чоловіка, сказали йому, що він перебуває у Волинській області, але він погано розуміє, де він та що з ним відбувається.

Востаннє з чоловіком спілкувалися 17 квітня. Тоді він сказав, що залишився без документів, що побитий і з розбитою головою. Перехожі, за словами чоловіка, сказали йому, що він перебуває у Волинській області, але він погано розуміє, де він та що з ним відбувається.

Читайте також: У Польщі знайшли мертвим 41-річного заробітчанина з України.

З того часу зв’язок з чоловіком обірвався. Родина написала заяву у поліцію в Києві, правоохоронці обіцяли дати запит і на Волинь.

Сьогодні, 21 квітня, дружина Сергія Адінцова повідомила, що чоловіка знайшли. Його життю нічого не загрожує. За її словами, Адінцов пам'ятає як сів на автобус в Києві, познайомився з пасажирами. Опісля цього чоловік не зміг нічого пригадати. Каже, що опинився в Луцьку на вокзалі, однак як це сталося він не пам'ятає.

Квиток на автобус Сергію Адінцову допомогли придбати бродяги.

«Дякую всім, хто публікував і хвилювався», – додала жінка.