Чорногорія скасовує всі обмеження для туристів з України - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.67 € 33.67
Чорногорія скасовує всі обмеження для туристів з України

Дозволили приймати відвідувачів в приміщенні.

Фото із сайту mandry.club.

Чорногорія скасовує всі обмеження для туристів з України

Чорногорія оголосила про скасування всіх обмежувальних заходів на відвідування країни в цьому туристичному сезоні для громадян України, Росії, Білорусі та Північної Македонії

Як повідомляє «Європейська правда», про це написав у «Twitter» міністр фінансів та соціального захисту Мілойко Спаіч.

З радістю повідомляємо вам, що для відвідування Чорногорії в туристичний сезон 2021 для громадян Російської Федерації, Білорусі, України та Північної Македонії будуть зняті всі обмежувальні заходи, зокрема, ПЛР-тестування.

«З радістю повідомляємо вам, що для відвідування Чорногорії в туристичний сезон 2021 для громадян Російської Федерації, Білорусі, України та Північної Македонії будуть зняті всі обмежувальні заходи, зокрема, ПЛР-тестування», — написав Спаіч.

Він не уточнив, коли саме почнуть діяти нові правили для туристів.

З 17 квітня на більшості території Чорногорії пом’якшені обмежувальні заходи. Дія комендантської години скорочена, вона починається з 00:00 замість 22:00, і діє до 05:00.

Продовжили роботу закладів харчування,  які тепер відкриті з 07:00 до 23:00 (замість 21:00). Дозволили приймати відвідувачів в приміщенні.

Читайте також: На Волині знайшли застреленого оленя

Торговельні центри та ринки працюють на годину довше, з 07:00 до 22:00. Дозволена робота невеличких магазинів і кіосків. Відкрили свої двері спортивні зали і фітнес-центри.