Волинянин отримав нагороду «Заслужений донор України» - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.73 € 33.28
Волинянин отримав нагороду «Заслужений донор України»

Сьогодні Віктору Грицаку вручили нагрудний знак та відповідне посвідчення.

Фото з офіційного сайту Володимира-Волинського.

Волинянин отримав нагороду «Заслужений донор України»

За своє життя здійснив понад пів тисячі кроводач, а з його крові отримали майже сотню літрів плазми

Когорта володимир-волинських заслужених донорів України поповнилась іще одним містянином, якого удостоїли такого почесного звання, присвоєного президенто. 21 квітня заступник міського голови Андрій Гудим вручив нагрудний знак та відповідне посвідчення Віктору Грицаку.

«Важлива місія донора прирівнюється до подвигу захисників, які бережуть наш спокій на Сході, а ви, знаходячись у тилу, допомагаєте мешканцям міста, котрі потребують плазми. Дякую за ваш внесок у допомогу цим людям та нехай добрі справи повертаються сторицею», – зазначив Андрій Гудим.

61-річний Віктор Грицак уперше став донором крові у 1979 році і відтоді регулярно, раз на два місяці здавав кров, а пізніше плазму, яку можна здавати і до чотирьох разів на місяць. Колишній кранівник ДП «Володимир-Волинське ЛМГ», якеий нині на заслуженому відпочинку, за своє життя здійснив понад пів тисячі кроводач та з його крові отримали майже сотню літрів плазми.

61-річний Віктор Грицак уперше став донором крові у 1979 році і відтоді регулярно, раз на два місяці здавав кров, а пізніше плазму, яку можна здавати і до чотирьох разів на місяць

Каже, що до безоплатного донорства його мотивувало бажання допомагати іншим, адже вчасно отримана кров часто рятує людські життя, а з плазми виготовляють ліки. Востаннє пан Віктор здавав плазму два роки тому. Каже, що і далі міг це робити, адже донорство корисне для здоров’я, проте у пенсіонерів кров уже не беруть. Тож він закликає молодь долучатись до цієї корисної справи, котра, на жаль, з роками стає усе менш популярною.  

Читати також: Яке українське місто має найбільш європейський характер

Джерело: Сайт Володимира-Волинського