У центрі Луцька, де був колись фонтан, продадуть земельну ділянку - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.63 € 33.50
У центрі Луцька, де був колись фонтан, продадуть земельну ділянку

Мова про ділянку біля колишнього кінотеатру.

Фото ІА Волинські новини.

У центрі Луцька, де був колись фонтан, продадуть земельну ділянку

Мова про ділянку на вулиці П’ятницька Гірка, 2 поруч з колишнім кінотеатром «Батьківщина»

Волинська ОДА готує документи для продажу з аукціону земельної ділянки у центрі Луцька, площею 0,0814 га.

Про це йдеться у розпорядженні голови Волинської ОДА № 182 від 14 квітня, повідомляє ІА Волинські новини.

Зокрема, цим документом наданий дозвіл на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки державної власності у власність шляхом продажу права власності на земельних торгах (аукціоні). Йдеться про ділянку, площею 0,0814 га [кадастровий номер: 0710100000:11:040:0064], яка розташована за адресою: Волинська обл., м. Луцьк, вул. П’ятницька Гірка, 2.

Поруч розташоване приміщення колишнього кінотеатру «Батьківщина». 

До слова, поруч розташоване приміщення колишнього кінотеатру «Батьківщина». З 1993 року там розміщувалась Волинська телерадіокомпанія. Наразі сама будівля перебуває у комунальній власності Луцької міської ради, інформують у відділі комунального майна міськради. Сама ж ділянка, яку готують до продажу, розташована обабіч, безпосередньо за Центром надання адміністративних послуг.

Свого часу там був міський фонтан, який згодом зруйнувався. У 2014 році там планували звести капличку імені Героїв Небесної Сотні. Пізніше територію виклали бруківкою, встановили лавки, а згодом на прилеглій ділянці висадили сакури.

Як повідомив директор КП «Парки і сквери міста Луцька» Богдан Феденчук, згадана територія не має офіційного статусу скверу міста, яким би опікувалося підприємство. Висадка на цьому місці сакур було міською ініціативою облагородити територію, реалізованою за кошти меценатів.

Згідно із розпорядженням, змінюється і цільове призначення ділянки із «земель житлової забудови для експлуатації та обслуговування приміщень» на «землі громадської забудови для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку КВЦПЗ 02.03». Розроблення проєкту землеустрою доручили управлінню містобудування та архітектури облдержадміністрації. Також структурний підрозділ ОДА має провести експертну грошову оцінку земельної ділянки.

Читати також: Що робив у волинському університеті Дмитро Разумков 

Джерело: ІА Волинські новини.