Розмовляє по-людськи: собака з унікальною здатністю стала зіркою інтернету (Відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.61 € 33.48
Розмовляє по-людськи: собака з унікальною здатністю стала зіркою інтернету (Відео)

На відео собака вимовляє фрази, як людина.

Скріншот з відео.

Розмовляє по-людськи: собака з унікальною здатністю стала зіркою інтернету (Відео)

Собака намагається наслідувати вимову та інтонацію господині

Тварина любить повторювати англійською «я люблю тебе», «привіт», «як справи» і подібні короткі фрази, передає segodnya.ua.

Собака жительки Канади навчився говорити по-людськи: тварина породи хаскі на прізвисько Майя повторює цілі фрази англійською мовою. Відповідне відео з'явилося у соціальній мережі TikTok і набирає мільйони переглядів.

Майя любить повторювати англійською «я люблю тебе», «привіт», «як справи» і подібні короткі фрази.

Собака намагається наслідувати вимову та інтонацію, стверджує господиня. Так, Майя любить повторювати англійською «я люблю тебе», «привіт», «як справи» і подібні короткі фрази. На найпопулярніших роликах Майя вимовляє: «Привіт» (Hello), «О ні» (Oh no), «Я тебе люблю» (I love you), а також «Як справи?» (How are you?), «Бляха-муха» (Holy-moly) і «О, так» (Oh yeah).

Почуте і побачене на ролику здивувало користувачів мережі. Вони захоплюються незвичайним талантом пса і його здатністю розмовляти.

«Просто неймовірно», «Дуже розумний собака», «Приголомшливо. Як це взагалі можливо?», «Нічого подібного не бачив», «Шок. Цю собаку потрібно відправити на дослідження», – пишуть у коментарях користувачі.

Читайте також: Чоловік «перетворив» свого пса на лева і лякав містян (Фото).