«Зламали мене і зруйнували життя»: школярка скоїла суїцид через булінг (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.63 € 33.37
«Зламали мене і зруйнували життя»: школярка скоїла суїцид через булінг (Фото)

Тривають слідчі дії.

Фото Молодий буковинець.

«Зламали мене і зруйнували життя»: школярка скоїла суїцид через булінг (Фото)

У Запоріжжі школярка наклала на себе руки

Дівчинка повісилася через цькування в школі. Трагедія сталася ще 4 квітня. Відкрито кримінальне провадження, пише місцеве видання Прес-Центр, передає newsyou.info.

Дівчина навчалася в гімназії №47 Запоріжжя. Вона нібито залишила передсмертну записку, в якій описала, як педагоги постійно ображали і принижували її та її однокласників.

У поліції прокоментували ситуацію тільки після того, як в місцеві ЗМІ потрапила передсмертна записка дівчинки.

«Для мене вже все скінчено, але сподіваюся, що Анну Борисівну покарають за постійні образи нашого класу, що ми найгірший клас. Людмилу Василівну, через яку у мене 2 рази була найжорстокіша істерика. Та й, в принципі, хочу, щоб директори уважно придивлялися до тих, кого беруть на роботу. Бо я знаю, що всі вчителі розпускали чутки і за спиною обговорювали, що ми найбільш уйо*ищний клас, навіть учням говорили… Мені все одно, мене вже більше немає. У***, які зламали мене і зруйнували моє життя», — написала школярка.

Вона додала, що також страждала від булінгу своїх однокласників.

У поліції прокоментували ситуацію тільки після того, як в місцеві ЗМІ потрапила передсмертна записка дівчинки.

За словами правоохоронців, інформація за фактом публікації в пресі внесена до Єдиного реєстру обліку заяв та повідомлень громадян. Співробітниками Запорізького районного управління поліції проводиться всебічна перевірка за фактами можливого булінгу в навчальному закладі.

Читайте також: Дитина намагалася вбити себе через конфлікти в родині та школі.