Підіслали жінку, як наживку: поляки напали на українця - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.63 € 33.50
Підіслали жінку, як наживку: поляки напали на українця

Тривають слідчі дії.

Фото eurowork.

Підіслали жінку, як наживку: поляки напали на українця

Двох жителів міста Остроленка та жительку Остроленського повіту затримали через напад на громадянина України з метою пограбування

Як пoвідoмляє Yavp.pl з пoсиланням на сайт поліції Мазовецького воєводства, все почалося з того, що 33-річна жінка зачепила на вулиці 25-річного українця й заманила його в тихе місце. Там на нього чекали двох дружків жінки: 22-річного та 56-річного поляків.

Усі разом вони напали на українця й почали вимагати від нього грошей. Для більшої переконливості навість приставили пістолета. Після цього жертва віддала все, що мав при собі. 

Нападники погрожували українцю, щоб той мовчав і не рипався й обіцяли помститися у випадку чого, бо знали, де він проживає. 

Історія могла б закінчитися, якби не поліцейське авто, яке проїжджадо поруч. Нападники, побачивши його, почали погрожувати українцю, щоб той мовчав і не рипався й обіцяли помститися у випадку чого, бо знали, де він проживає. 

Коли поліцейські побачили групу осіб й переляканого громадянина України, то зрозуміли, що відбувається щось не те. Коли ж вияснили, що йдеться про пограбування, то нападників, жінку та її компаньйонів, затримали. Усім їм вже пред'явили звинувачення в збройному пограбуванні. За рішенням суду всю трійцю затриманих посадили під арешт на найближчі 3 місяці.

Читайте також: У Польщі українці нищили припарковані автівки (Фото).