Встановили особи луцьких прикордонників, які знущались над твариною і знімали це на відео - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.56 € 33.44
Встановили особи луцьких прикордонників, які знущались над твариною і знімали це на відео

Особи, які фігурують у відео, виявилися військовослужбовцями строкової служби Луцького прикордонного загону.

Фото із сайту volynpost.com

Встановили особи луцьких прикордонників, які знущались над твариною і знімали це на відео

Військовослужбовці Луцького прикордонного загону зі зброєю знущалися з тварини

 У мережі опублікували зафільмоване жорстоке відео.

Про це інформує пресслужба Західного регіонального управління Держприкордонслужби України-Західний кордон.

Ними виявилися двоє 20-річних військовослужбовців.

Тож Державна прикордонна служба категорично засуджує такий вчинок та вважає їх поведінку ганебною. Особи, які фігурують у відео, а вони виявилися військовослужбовцями строкової служби Луцького прикордонного загону, мають понести заслужену відповідальність.

Зазначають, що відразу, як стало відомо про цей випадок (вранці 18 квітня, коли відео з'явилося на одній із сторінок у фейсбуці), начальник прикордонного загону призначив службове розслідування та встановив «дійових» осіб.

Ними виявилися двоє 20-річних військовослужбовців, які були призвані на строкову службу минулого року. З їхніх слів, події на відео відбулися восени 2020 року, під час несення служби у прикордонному наряді.

За цим фактом проінформували Волинську спеціалізовану прокуратуру у військовій та оборонній сфері Західного регіону та територіальне управління Державного бюро розслідувань (м. Львів), на адресу яких будуть направлені і матеріали службового розслідування з метою прийняття правового рішення.

У пресслужбі прикордонників зауважують, що результати службового розслідування будуть направлені громадському інспектору з охорони довкілля для складання адміністративних документів за жорстоке поводження з твариною.

Читайте також: На Волині нелегально торгували незареєстрованими ліками (Фото)

Крім цього, відносно військовослужбовців склали адміністративні протоколи за порушення правил несення прикордонної служби, які направили до Любомльського районного суду.

Наразі ці військовослужбовці відсторонені від служби та не залучаються до охорони державного кордону.