Луцьку міську раду скоротять - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.76 € 33.49
Луцьку міську раду скоротять

Очевидно, потім будуть ще зміни.

Фото із сайту volynnews.com.

Луцьку міську раду скоротять

Штат Луцької міської ради планують скоротити на 25 одиниць

Про це стало відомо 23 квітня під час засідання комісії міської ради з питань соціального захисту, охорони здоров’я, материнства та дитинства, освіти, науки, культури, мови, пише ІА Волинські новини.

Комісія розглянула питання Про затвердження структури виконавчих органів міської ради, загальної чисельності апарату міської ради та її виконавчих органів.

Передбачено теж оголошення конкурсів на окремі керівні посади департаментів.

Керівниця відділу кадрової роботи та нагород Віра Гудима розповіла, що проєкт рішення підготовлено відповідно до ЗУ «Про місцеве самоврядування», яким визначено, що пропозиції щодо структури виконавчих органів вносить міський голова, а затверджує сесія міськради.

«Проєкт рішення підготовлено відповідно до змін у чинному законодавстві, а також у зв’язку з необхідністю оптимізувати роботу через приєднання до Луцька територіальних громад. Передбачається скорочення чисельності штатних одиниць із 692,5 до 667,5, а також скорочення чисельності виконавчих органів із 38 до 36», – інформувала вона.

Зокрема, буде ліквідовано управління розвитку підприємництва та реклами. Питання підприємництва та торгівлі перейдуть департаменту економічної політики, а питання реклами – до архітектури.

«У нас створюється департамент містобудування, земельних ресурсів та реклами, куди увійдуть управління містобудування та архітектури, управління земельних ресурсів та частково управління розвитку підприємництва та реклами», – пояснила Віра Гудима.

Загалом буде звільнено 25 штатних одиниць.

«Очевидно, потім будуть ще зміни, бо в нас є головні бухгалтери сільських рад, які приєдналися. Вони зараз є членами ліквідаційних комісій, тому зараз знаходяться у штаті нашої бухгалтерії, виконують свою роботу, а коли завершиться праця над ліквідацією, то будуть скорочені», – сказала Віра Гудима.

Читайте також: На Волинському Поліссі селяни на чолі зі священником протестують проти вирубки лісу (Фото)

Окрім того, як додала депутатка, заступниця міського голови Ірина Чебелюк, заплановано реорганізувати управління освіти міськради в департамент освіти.

«У нас суттєво збільшилася кількість освітніх закладів… До того ж, ми і далі опікуватимемося закладами професійної освіти», – зазначила вона.

Передбачено теж оголошення конкурсів на окремі керівні посади департаментів, оскільки змінюватиметься штатний розпис.