Bellingcat повідомив, що ГРУ РФ намагалося зламати акаунти розслідувачів - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.73 € 33.28
Bellingcat повідомив, що ГРУ РФ намагалося зламати акаунти розслідувачів

Христо Грозев не уточнив, чий саме аккаунт був під атакою.

Фото espreso.tv.

Bellingcat повідомив, що ГРУ РФ намагалося зламати акаунти розслідувачів

За словами розслідувача Bellingcat Христо Грозєва, росіяни намагалися зламати акаунти за допомогою фішингу

Хакери ГРУ РФ намагалися зламати акаунти розслідувачів групи Bellingcat. Про це у Twitter повідомив розслідувач Bellingcat Христо Грозєв, пише ДетекторМедіа.

Повідомлення Грозєва з'явилося на наступний день після публікації розслідування Bellingcat про роль ГРУ у вибухах на складі боєприпасів в чеському Врбетіце в 2014 році. Журналіст не уточнив, чий саме аккаунт був під атакою.

«Шановне ГРУ, трошки нерозумно намагатися зламати акаунти за допомогою фішингу саме тих журналістів, які тільки що розкрили вашу найбільшу чорну операцію…Могли б почекати день-два і в цілому поліпшити свої навички фішингу. Перехідний сервер на домені .ru? Невмілі ідіоти»

«Шановне ГРУ, трошки нерозумно намагатися зламати акаунти за допомогою фішингу саме тих журналістів, які тільки що розкрили вашу найбільшу чорну операцію…Могли б почекати день-два і в цілому поліпшити свої навички фішингу. Перехідний сервер на домені .ru? Невмілі ідіоти», – написав Грозєв.

20 квітня Bellingcat оприлюднило розслідування, як ГРУ РФ організувало вибух на складі боєприпасів в чеському місті Врбетіце в 2014 році. Відомості про організацію росіянами вибухів спричинили дипломатичну кризу між Чехією та РФ, чеська влада оголосила про суттєве скорочення дипломатичної місії РФ у Празі, Кремль вдався до дзеркальних дій. 

Читайте також: Генерал Забродський: докази у справі «вагнерівців» продовжують знищувати

Також найближчим часом запланований вихід першої частини розслідування Bellingcat про зрив української спецоперації із затримання бойовиків ПВК «Вагнер».