У Луцькому зоопарку підвищили ціни на квитки - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.61 € 33.48
У Луцькому зоопарку підвищили ціни на квитки

Аби зберегти колекцію та забезпечити життєдіяльність Луцького зоопарку на достойному рівні.

Фото зі сторінки зоопарку.

У Луцькому зоопарку підвищили ціни на квитки

Причини цілком зрозумілі

Із 24 квітня вхід для дорослих вартуватиме 80 гривень, а вхід для дітей (від 1 метра заввишки) – 50 гривень.

Про це повідомили на сторінці зоопарку у фейсбуці.

«Причину такого кроку ви бачите щодня, роблячи покупки чи сплачуючи комунальні послуги. Цілком зрозуміло, що витрати на утримання зоопарку теж зростають. Адже це й енергоносії, і видатки на харчування й озеленення, і зарплатний фонд колективу», – пояснили в адміністрації звіринцю. 

 Власне вартість квитків залишалася сталою упродовж останніх двох років. І вона наразі була однією з найнижчих у закладах такого типу в Україні.

Чимало додаткових витрат та ненадходжень (через зменшення кількості відвідувачів) спричинила й пандемія. А власне вартість квитків залишалася сталою упродовж останніх двох років. І вона наразі була однією з найнижчих у закладах такого типу в Україні.

Тому, аби зберегти колекцію та забезпечити життєдіяльність Луцького зоопарку на достойному рівні, від суботи квиток для дорослого вартуватиме 80гривень, а для дитини – 50. Малюки до одного метра заввишки проходять безоплатно (на касі є ростомір).

Окрім цього, у зоопарку вводять сімейний квиток 2+2 (двоє дорослих та двоє діток), який вартуватиме 200 гривень. Тобто, у ньому зафіксована попередня ціна.

Читати також: Українців попередили про чергове підвищення тарифів: що і коли може подорожчати

 

 

Джерело: Фейсбук.